Pagelbekit pakeitus batarke vistiek 2002 metai...

Pagelbekit pakeitus batarke vistiek 2002 metai…

Tai va, turiu problemele: Kiekviena karta perkrovus pc, metai vis 2002 pasidaro (menesiai, dienos, laikas islieka), maniau GAL kartais pasilpes elementas, nu ka pakeiciau elementa nauju, vistiek tas pats, ok, nuejau i bios’a, ten nustaciau metus 2005, isejau is bios’o, uzsikrove kompas, rodo - 2002 hrr Any ideas? Motina DFI AD77 (nejau jai kas nors gali but negerai? Cha cha )

o isejai is bioso Save and exit Y ?

Data nebutinai biose gali pakeisti. Gali ir windozeje. Pabandyk …

Na zinok del DFI nesistebiu… Pas mane tokia… Gryba pjauna, kaip turi but. Nežinau

Gyvatuke, ash ringe ne pirma karta, uzhseivinau, windozej irgi meginau keist, vistiek po reboot’o kaip vinim ikaltas, nusiresetina i 2002 (keista jog tai butent motinos pagaminimo metai Laimingas )

Gal bandyk BIOS atnaujint, gal šiaip koks bug’as bios’o.

Turiu baime bios updeitinimui, praeita karta elektra dingo… Cha chaPx man ta data, bet siaip galetu but normaliai ir tiek! Laimingas

Kartais data daug ką reiškia, pavyzdžiui jei data neteisinga kai kurie antivirusai nesiupdeitina, ar net išvis gali neveikti ir dar visokių niuansų yra.

Bet tikrai manau kad kazkas hardware’ishko cia, bios’o update’as neturetu tokio dalyko ishsprest!

Tai gal jumperis ne ant ten uzdetas? Jei ant clear-cmos stovi… O siaip kazkuriai motinai tikrai buvo biosas kur taiso panasia klaida.

Ne, jumperis vietoj, pas mane jei uzdetas ant clear CMOS, tai neisijungia kompas, nes tuomet TURN-ON button’as veikia kaip RESET CMOS, (nuresetini, sukeiti jmpr atgal ir tik tada gali ijungt)