Pagausiu pagausiu


Pagausiu pagausiu

Ruoskis nakciau, kelte 4 ekipazai desanturos atjuda Cha cha

ble busiu ash cia tik pirmadieni vakare greiciausiai Nežinau

Trečiadienį, apie 12 val. Panevėžyje, Projektuotojų g., saugomoje automobilių aikštelėje, iš automobilio BMW, priklausančio 1979 m. gimusiam panevėžiečiui, pavogtas vairas su skydeliu. Vyras nuostolius įvertino 2 500 eurų. Kaip neraukiantis nieko apie bmw paklausiu- WTF? Vairas su skydeliu? 2,5k euro? Baisus

pas mane i kaima uzvakar irgi atsibelde bandura, kad vos pratilpo…standard.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2017/08/16/07/ hmsqueenliz1608d.jpg

Paskaičiavo Krastos kainom vairą kokį M Sport su airbagu ir skydelį + montavimo darbus ir turi 2500eur.

Atsidaryk bmw puslapi ir pamatysi, kad vairas su airbagu koki 1keur ir skydelis 1keur ir darbai 500e

kad tik nereiktu buciuoti vietoje analinio sekaso Juokiasi

Kostia, a bbi zino, sakai reik buciuot? Mes tai papludimio futbola beldziam, atstovauju valdybai, vakare eisim medziot agent tovarišč nakčiūbled Taip Cha cha

nu ta medziokle prilygs zvejobai unitaze, gal ir smagu, bet ko tiketis tai xyu. Cha cha gaila ble aisku, alia man pirmadieni 09:00 teismukan vln kaimuky, jau nebesimetysiu po lt. a seip vojakoms uz exkursija y lokatorines bombaubezhysce tocnai pilna bagazine alaus ir karsio rukyto nepagaileciau, a to dar ir kadilaka pajuriu pasivazinet duociau. Juokiasi

Kieme du Gelikai stovi ir mocas kroselka tam reikalui Cha cha

gerbiamasis, tu neraukinet tik apie bmw, bet ir apie pareiskimu rasyma. Savininkas is savo pozicijos, t.y. ne eksperto ziniom ivertina nuostolius. Jei atsiranda itariamasis, is jo zala priskaiciuoja kitos instancijos, teismas, nepriklausomi ekspertai ar pan. Man merso langa ispiso, pavoge is bagazines zapaske, ta ana, ****u nuostolius irgi 3k euru, nes stikla bedauziant nubreze viena detale. nu zodziu. is lempos visiskai, bet nereiskia kad sroto pagalba man nekanuos viskas 200e.

Nu gal, tik kad kaina pasirode idomi. Jebėjui randu prabangos irgi smalsumo dėlei:ebay.com/itm/BMW-G30-G11-G12-5-7-Series-M-Sport-Leather-Ste ering-Wheel-Sport-Auto-Trans-New-/182687578788?fits=Make%3ABMW%7CModel %3A530i&hash=item2a89073aa4:g:RmYAAOSwhr1ZdlZ3&vxp=mtr