Pagalves

Pagalves

Ai va paziurejau i savo senutes pagalves (is plunksnu) wis kyla mintis, kad reik pakeisti… a tai per daugeli metu visvien gi prakaitas (o ypac kai sergi), asaros, ir pan… ir sveiki ir sergantys gulim (pvz kosejantis, ciaudejantys)…vedink, dziovink, ale tai gal ten bakteriju prrivisa?

ale vat kokias pirkti… pasiziurejau, o ten visokiu uzpildu pilna, a kazin kurie geriausi- sveikiausi, kad bakterijos nesikauptu ir siaip?

Man gerai ant grikiu miegasi.

Na nezinau, bet man atrodo, kad su laiku visos pagalves pasensta ir "bakterijos ten susikaupia". Manau, kad reiktu pirkti minksta ir pukineApkabinimas

O jergau, priminei, kad mano vaiko pagalve nuo vakar balkone ApakęsApakęs A tai bloga zhmogui buvo. O lauke lietuuuuusssss pliaaaaupeeee… Baisu

Shiaip tai esu isitikinus, kad kokios bebutu, bet turi buti plaunamos, kad kuo dazhniau skalbt galetum. A tai rimtai - vaikas vakar veme lovoj, pagalve plunksnine, tai ja dabar ishmest ar ka daryt… Va antklode sintetine plaunama lengvai, tai be problemu - imetu i skalbimke ir gerai. Apskritai man tos sintetines patalynes visai prie dushios - lengvos, gerai plaunamos, palyginti nebrangios. Mama turi brangia patalyne ish ten kazhkokiu super vilnu Cha cha, tai irgi nieko, bet valyt sudetingiau tikrai.

As tai smarkiai pries pukines pagalves, nes ten erkutes veisiasi. r?Renkuosi sintetines, kurias isplaust labai patogu ir greita, o ir dziusta geru oru staigiai! Nemegstu pukiniu dar ir del to, kad paskui plunksnos kur i nosi duria!Juokiasi

noriu miegoGirtas

Kaip tik siandien perskaiciau straipsni internete,kaip gyvenamose patalpose sumazinti alergenu kieki ir poveiki.Ypac alergenai kaupiasi ir pavojingi miegamuose,nes ten pilna erkuciu,kurios minta musu kuno odos atmirusiom dalelem ir pan.Jos labai veisiasi ir pukinese pagalvese ir pan.todel rekomenduojama naudoti antialergine patalyne ir dregnai valyti grindis,o ne siurbti dulkiu siurbliu.Tai ypac gerai,kai vaikai daznai serga kvepavimo ligomis ar turi astma.

is KUR TOS ERKES…

???

mano namuose jau 10+ metu kaip ner jokiu pukiniu koldru nei padushku.
nes vaikai abu alergishki butent tu erkuchiu ikandimamVeeeVeeeVeee
tai net i darzeli buvau nuneshus pagalves jiem nepukines.

p.s. kas chia klause ish kur tos erkesNekaltasNekaltas
negi nznApakęsApakęs
pamatytum ja ten n kartu ishdiddinta,
tai neuzmigtum jei bogu ant pukines pagalvesCha chaCha chaCha cha

vaje-davai tik pasakok-kas jos tokios…pati miegu ant pukines pagalves ir kaldra turiu tokia…o kaip dar ciuzinys…

na jus duodat…gasdinat mane…o ka jos daro,na kas tas yra…-tos erkutes…ka daro…?

Pavargęs

Jei tu visa musu aplinka ishdidinta pamatytum ApakęsApakęs Tai ne tik kad neuzhmigtum Juokiasi O shiaip tai erkes kaip erkes Cha cha Vabalai kaip vabalai Cha cha Mums netrukdo, kadangi butent joms mes nealergishki. Mane labiau neramina shiaip visokios bacilos. Na, kaip Gyvatuke sako, sergi, taigi ir kosti ir chiaudi ir t.t. ant tos pagalves…

tos baisingos erkes gyvena pukinese kaldrose ir padushkose… ir kai uzmiegi, jos palaukia ir pradeda maitintis ir daugintis…VeeeVeeePavargęs
visokius KandaKandaKanda jos daroPavargęs patrikek labai baisuBaisuCha cha
Kaip anos ten atsibeldzia nzn… ale kaip kanda skaudziai…Baisu
daug skaudziau nei uodasPavargęs zinoma, jeigu tiems ikandimams turi alergijaŠypsenaCha cha
p.s. ash chia pusiau juokais, pusiau rimtaiMirkt

Kazhkas nufyrino mano sulyta pagalve ish balkono su visom erkem Žliumbia O gal ishskrido ApakęsApakęsApakęsBaisu

ApakęsApakęsApakęs kaip gerai… kad tiek daug ash nematauNekaltasNekaltasNekaltas

o jei padushka skalbiama tai ishskalbi ishdziovini ir ramios bites.
beje Ysk pardoshkej labai fain padushku yr ir visai nebrangiuMirkt

Cha chaGerai liuks teks nauja pirkt…Cha cha

ir problemos su eerkiom kaip nebutaMirkt

ner to blogo kas neisheitu i geraLabas

p.s. o kas buchkiuj buvo kad vemeNekaltasNekaltas

na jus duotas moteros…Prigasdinot…ka dabar daryti…???

man taip ir neaisku-is kur ir kokios tos erkes…PavargęsŽliumbia

Taigi neturiu uzh ka pirkt Apakęs Mano stipendija tiek nenesha NeCha cha

Del Buchkio tai nezhinau. Turiu itarima, kad tai jau antras isterinis sirgimas, nes jau antra karta serga po konkretaus zhmogaus demesio trukumo (negauna tiek, kiek noretu, o nori bais daug), bet galvos uzh shia teorija neguldychiau.

aaaaaaaaa Baisu baisu man dabar bus miegoti kai prisikaiciau ka jus cia prirasetŽliumbiaPavargęsApakęsŽliumbiaPavargęsApakęsBaisu

bijok bijok…Cha cha
greit naktis…
ateis erke atamane su gvardija erkiuku-kareivuku ir isitaisys puota ant tavo kunoNiam niamKandaNiam niamKanda