Pagaliau vargai baikti :D

Pagaliau vargai baikti :smiley:

Ir as pagaliau galesiu vadinti patyrusiu driver’iu Cha cha Alus

tipo zapadlo su lapu vazinet ? Juokiasi

ir koks gi vargas cia tau buvo? masina kuro daugiau eme uz svori lapo?? Juokiasi

tikrai ne. bent ne dabar.

sveikinu Gerai man treciadieni bus dar lygiai metai vengti milicaju Ufff ta pacia diena kaip gimtadienis teises islaikiau Cha cha atsimenu tada tai geriau Ufff

Vizon>> pats tas zenklas tai man giliai px as kaip tikras BACHURAS jo nesidejau Cha cha bet esme tame kad nebegales jau gazdyt kad uz kiekviena suda teises atims laikinai ar su visam. plius nuobaudos jei gerai atsimenu neturintiems poros metu stazo yra grieztesnes Cha cha

Tokiu dabar dar labiau reik saugotis, nei su lapais, nes labai pasitikės savo jėgom “juk jau du metai už vairo!”

Bytwa>. bet jau puse atkenteta Cha cha

Dabar jau tikras keliu Arelis busi… Cha cha

rhcpepper >> saugokis manes Velniūkštis

BYTWA girdejau kad raseiniu policininkai lb ziaurus tai ka sakydavo kad be lapo? ar dar neturejai pokalbio? Cha cha

Gianni>> Taip

aciu dievui dar nei karto netikrino Ufff kai 70 dar reikedavo zenklo,kiek kartu stabde tai netikrino,o kai klevas atsirado tai po kolkas nestabde Ufff o kad raseiniu mentai zieurus tai tikrai Cha cha atsimenu kai buvau per arti perejos pastats masina raseiniuose,tai kai atvare mentai,tai pradejo rekt gal teises nupirktos kad nezinai kur statyt ir t.t Cha cha o jie greit prisistate per kokias 2-3min Ufff nes as net masinos negesinau,nuejau i kioska papildymo Cha cha o kai nelaime tai niekad ju nesulauksi

Butinai Pavargęs

Manjakas, o tu man pasakyk, uz kokius SUDUS atimineja teises? 1. Nustatyto greičio viršijimas nuo 31 km/h iki 40 km/h 2. Nustatyto greičio viršijimas nuo 41 km/h iki 50 km/h 3. Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 km/h 4. vairavimas, esant nežymaus girtumo (nuo 0,2 iki 0,4 promilės) Cia tik tie, uz kuriuos baudzia neturincius 2 metu stazo KITAIP, nei turincius toki staza. Tai kuris cia S.U.D.A.S?

Mane tai vasara nusove +27km/h likus 50 metru iki zenklo miesto pabaiga Pavargęs isbego jis is kazkur vos nenumusiau per saule nematydamas Cha cha ir dar lapo neturejau bet gerai kad prie jo bent neprikibo Cha cha

nzn gal jau nebeliko bet lyg kazku buvo teisiu atemimas menesiui ar kazkiek tik uz ka nzn , o gal ir klystu Nekaltas o kaip del chuliganisko vairavimo? tai yra kai speciai trukdoma kitam lenkianciajam automobiliui Nekaltas

Vaiduoklis> Juokiasi Gerai tada jau jiem ne lapas galvoj buvo Cha cha

Manjakas, uz chuliganiska vairavima yra baudziama teisiu atemimu ir turint 2 m. staza.