Pagaliau pavasaris!!!

Pagaliau pavasaris!!!

Siandien tokia saulutia islindo, kad mano zvejiska sirdis neistvere ir nuleke prie upes bent paziuret i vandeneli Šypsena
Tikiuosi greit visi ledai pabaigs istirpt ir galesim savo pludines is kampu issitraukt Šypsena
O kaip jus? dar vis ant ledo sedit? Juokiasi

upese gal nebeilgai ledukas dzhiugins, tachiau ezherai ir tvenkiniai dar toli grazhu iki visishko nutirpimo Taip

Šiandien pamatavau ledo storį ant ežero, kur gaudžiau: 58 cm. Taip kad būk ramus dėl to pavasario… o dėl plūdinių - tai ir šiandien jom gaudžiau.

as tai vat prie upes gyvenu, tai siandien saulute ir mane sugunde neeiti ir paziureti. o ledai nutirpe, vanduo pakiles, saule sviecia… Laimingas
galvoju sau rytoj - sekmadieni butinai reiks maskeres paziureti, bet vakare kaip pradejo uzti…
ogi is nezinia kur ledu grustis dydziausia nusinese mano sekmadienine zukle… Liūdnas

Dar ledas ant ezeru galetu tikrai pasilaikyti dar noreciau karta pazvejoti bet paskui jau lauksiu kada ledas nutirps ir pradesiu vasarine zukle Taip

Ledas ant ezeru apie 50 cm, manau, kad turetu dar apie menesi buti imanoma ant ledo zvejoti. Upese ir dabar gali jau su pludinem zvejoti.

Tai ar kas jau atidarė atviro vandens sezoną?

fixer atidarė maudymosi sezoną Gerai

Ne, čia visi upėtakius eketėse gaudo…

kai kas seniai jau atidare, o gal ir uzdares nebuvo, skaityk tema apie upetakius

Pasakysiu aš jums žiopliai kada yra tikrasis pavasaris KandaKandaKanda

  • kada mergos plikom kojom ir sijonu vos vos Ignoruoju dengiančiu išlenda
  • kada morčiaus iškamuotos sutraiškytos katės ant kelio voliojasi
  • kada… karoče, ech jūs žvejai BlogaiIgnoruoju
    KandaKandaKanda

…sliekai sutraiškyti ant šaligatvių voliojasi KandaIgnoruojuKanda

Žinom, žinom: kada sliekai balose ir ant asfalto sutraiškyti ir apdžiūvę voliojasi…

Pasirodo visi žinom… Laimingas

iškrypėliai Ignoruoju o mergos ar jums rūpi apart kaip slieką sutraiškyt ar ant kablio pervert? KandaKandaKanda

Rūpi ir labai: tik ne sutraiškyt ir užvert, bet įkišt…žąsinę KandaPiktasKanda

Kada pradės garsiosios Santakos kuojos po 12 kg kibti ant batono?

Vaaau. Čia tiek batonas ar kuoja sveria ApakęsApakęsApakęs