Pagaliau jis pas mane


Pagaliau jis pas mane

Oneplus One 64gb Sandstone Black, super telefonas Gerai kamera tikrai gera, prie gero apšvietimo nuotraukos super gaunasi, pats telefonas skraido, jokio lag’o ar panašiai, bateriją aišku krauti tenka kas vakarą, bet jo iš rankų nepaleidžiu, pastoviai wifi arba mobilusis internetas įjungti Katė telefono galine dalis labai maloni, gerai prilimpa prie rankos Girtas jis pas mane dar tik dvi dienas, bet per jas kol kas jokių minusų neradau, na nebent pačio telefono dydis, bet čia nėra minusas man Šypsena

O kas nors yra gaves/mates 16gb kvietimu? Pagal dydi, tai skirtas note gerbejams.

Esu matęs, kad ebay pardavinėja 16GB modelius, bet labiau apsimoka pirkti 64GB modelį ir dėl talpos, ir dėl dizaino Šypsena

Kokia kaina Paplepėkim? Iš kur pirkai?

Talpos man uztektu ir 16gb, o ir pigesnis visikai be konkurencijos, uz brangesnio kaina, jau yra daugiau pasirikimo. kuo dizainas skiriasi?

tik nesakyk kainos, grauztukines aukos dar pasiurps suprate ant kiek apmulkina juos apple smegenu plovimas Cha cha

kiek kainavo atsisiuntimas, mokesciai?

amazon.co.uk/OnePlus-ONE-5-5-Android-Smartphone/dp/B00L5L94 VY/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1411250898&sr=8-1-fkmr0&keywords=Onepl us+One+64gb+Sandstone+Black - per puse grauztuko kainos Juokiasi

203 svaro per aly baba maciau 16gb… 3X nuogriauzos

Su pakvietimu 350usd 64gb versija, pakvietimas skelbimuosenuo 20lt ŠypsenaBet vistiek ne nuograuza Cha cha

mobili.lt/lt/telefonai/sony_mobile/xperia_z1_compact_d5503. htmlAgcija Šypsena

Nuograužos fanai niekada nepirks Android’o. Taip kad kainą galima sakyti laisvai Šypsena.

Kiek daug is pavydo besiraitanciu robotistu Juokiasi kodel taip pikta del kitu zmoniu telefonu? Kodel tyliai nesidziaugiat pigesniais ir geriausiais pasaulyje savo rageliais, kaip tai daro abuoliu naudotojai? Nekaltas

Apple naudotojai tylūs? kamon…youtube.com/watch?v=H9-H21T-ub8o ką jau kalbėt apie tuos jų susirinkimus/pristatymus. Tragikomedija, kai pažiūri. Primena visokius tikėjimo žodžius, astranus ir tt. ŠypsenaO tas stovėjimas per naktį eilėj… Čia išvis be žodžių. P.S. sveikinimai autoriui. Tikrai gerą daiktą įsigijai Alus

Kad netik uobolistai eilese stovi MirktO jei kazkas nepatika, paprasciausiai neziurai, nesidomi ir panasiai.

na aš nieko prieš tas eiles, susižavėjimus, norus ir tt. Visi mes skirtingi, tas nėra blogai. Dėl to perdėto applistų puolimo greičiau kaltas lietuviškas mentalitetas. Bet kai pasako kad apple fanai ramūs tai sorry, nesusilaikiau Šypsena

Pirkau is zmogaus, gavosi 1150Lt uz nauja ir neispakuota, sakyciau, kad visai gerai kaina. Nelabai ka uz tiek ir nupirksi, kad bent jau butu arti sito pagal parametrus.

O kas del nuograuzos, esu turejes visus nuo pacio pirmo iphone, telefonai geri, perka juos irgi gerai, bet sau tik android Šypsena

200lt uzsimete pardavejas,ne taip ir mazai Nekaltas