Pagaliau:D

Pagaliau:D

let the show begins Cha cha nu ir prasides daba Pavargęs

Na va jis jau mano rankose Cha cha Bandau atsispirt pagundai atplest ir pult prie ps3 Cha cha Parduotuvej didelio aziotazo nebuvo… sutikau tik 10 zmoniu (paprastai tokiu laiku nebuna ne vieno Cha cha) ir visi eme GTA Cha cha Special Edition deja nebuvo… Nežinau na fig snim svarbiausia dalyka turiu ir to pakaks LaimingasVakare jei netingesiu parasysiu mini apzvalgele Šypsena

Ate, Skotai, kai atitruksi nuo virtualau pasaulio, parasyk Labas Angelas

Allure, kas prasides? Cha cha Foto kruvos? Cha cha Is mane max kokias tris gal ir pamatysit, ne su fotiku nuo tv pyskint menkas malonumas… o ir veiksmo jokio idomesnio nenufotkinsi - gerai gaunasi tik statiniai vaizdai Cha cha

na turejau omeny kad prasides visuotine GTA psichoze Cha cha gal neti Off Topic temoje postu sumazes, nes daug kas puls prie GTA Cha cha seip cia matyt skonio reikalas, nezinau ka jus ten matote tuose GTA… Nekaltas

as ir isirasiau vice city ir san andreas pereit ir istryniau po poros dienu Cha cha nelabai man…

san andreas tai pasikankinau iki galo dar, bet…

sudie skotai, iki susimatymo po GTA Cha cha

kas puls kas puls… zinau tik 4 zmones kurie ji zaidzia… t.y. 3 jau zaidzia, o as ketvirtas dar palauksiu vakaro Šypsena

tiek mazai su ps3 cia zmoniu yra?

beje, kokia kaina to GTA? nu nafig, gamespot 10 balu dave Pavargęspamenu pradzioje atrodo Resident Evil 4 tik buvo suirnkes tiek…

neužskaitau NeČia iš inetro fotke radai ir įdejai, vakare įmesk tokia, kad matytus konsolė, veidas tavo(arba bet kokia kuno dalis, iš kurios atpažintume, kad čia tu) ir aisku šita dežute Šypsena Taip

aha, gali buti padaryti ir su fotozopu, priimsim Cha cha

O siknos nereik kad matytus? Cha cha paziurek fotkes padarymo data ir manau bus aisku viskas ŠypsenaAllure, su ps3 cia tik as praktiskai… Cha cha

hmmm… o kiti su xbox’ais sedi?matomai uztai kad ju pigesne explotacija Cha chajuokaujam gi, tikim tikim, laukiam review Šypsena

Evio, mum labai svarbu kad uzskaitytum Taip Juokiasi Juokiasi

Tik nedink savaitei Juokiasi

na skaiciau kad 30 valandu uztenka pereiti visa GTA, tai jei dadesi dar bonusines misijas tai bus kokia 60 valandu neskubant Cha cha na tai 3 paros kaip ir Šypsena ale kaip jau isgyre gamespot tai isgyre Šypsena

Tai, kad visi isgyre Cha cha