Pagal naujausius tyrimus, vyrai, kurie...

Pagal naujausius tyrimus, vyrai, kurie…

svaras rašė:

…mylisi i savaite maziausiai 5 kartus- sensta daug leciau, judresni buna daug ilgiau, sportiskesni islieka iki senatves ir potencija negresia!!! Tai va, vyrai, varykit… o kas dar dazniau, tai is vis, cool! Mazas pavyzdelis- paziurekite i mane! Cha cha

Na jei potencija negresia, tai jau tikrai aleliuja. Cha cha Cha cha Cha cha

asjola rašė:

Ale sugalvojo vyriskiai is naujo dvirati isradineti…Apakęs Apakęs Apakęs

Asjola, anksciau tik mane, o dabar Sveicaru mokslininkai irode! As nezinau kaip, bet yrode, na ir pagaliau ant saves jauciu… Cha cha

ATsylo oras - pakylo noras. Tai iki tokio teiginio tavo moxlininkai dar neparase.Cha cha

Hm… Is pradziu rase kad uztenka 3 kartu, dabar 5 kartus… Kas nors galit tiksliai pasakyt kiek kartu per savaite man dabar myletis?.. Cha cha

Na ikalbejot, atsiradau! Patikekit, nebus kiekybes, nebus ir kokybes, kokia ten gali buti kokybe su vyru, kuris mylisi, pvz viena karta per menesi?! garantija kyst- myst, manau, nors taip dar nebandes! Cha cha

O maniskis kai pradeda varzyboms ruostis - tai visa menesi nesimyli - jegu po treniruociu nebeturi Liežuvis
O man kas daryt ???

Gerai Cha chaGal kaikas ir nesupranta, bet aš tai kaiptik šį semestrą Organizacijos Valdymą turėjau Šypsena

Sakot?

Cha cha normaliai Cha cha

Geras geras Gerai Gerai

geras. ypac pietu afrikos Gerai

Nekaltas