pafantazuojam...

pafantazuojam…

…ka automobilis veike nuo 2012.03.05 iki 2012.12.01 Klasta Cha cha

vo Špyga

gfsbn>> ribota fantazija? Nekaltas Cha cha

UB>> greit aCiprasyk Cha cha matau paciam su teleskopu suvedimu nekas… taisyta: dingo postas bl… Piktas

susifeilino

Nelabai suprantu esmes ka tu cia nori parodyt,is pradziu galvojau rida,bet vargu… Man tai cia kakalas kazkoks,jou men,get a life!

UB>> esme - ka sitiek laiko galima daryt su auto pasibaigus jo TA galiojimui… kaip pvz as savaji i srota pridaviau po menesio Cha chap.s. kad parduotas is kauno i prienus tai kaip ir aisku, bet tai negi 9men kabojo skelbimuose be TA?..

Koks skirtumas.

Aaaa,tik dabar daejo man Kvankt? Nu tai gulejo ant kiemo trantas damustas ir tiek Cha cha Kokia cia masina isvis? golfas III gti tdi? Cha cha

interceptor>> tau jokio, o man jei tarkim noriu pirkt tai biski yr Šypsena gal ji per 9men sugebejo suklijuot is keturiu gabalu, ar dar kanors Cha cha

UB>> gti Cha cha

vazinejo be technikines arba stovejo ir tiek. Ieskai siknoi razinku, masinos kaina turbut 3000lt ir ruosies varyt pas atstovus…

daug variantu gali buti, tarkim jei as buciau juroj, tai tikrai nelekciau namo pratest TA Cha cha grysciau ir pravaryciau,bet 9men tai daugoka,matyt lipde arba gal tikrai buvo numesta nereikalinga, kol sumaste pardavinet

performance>> nesiekia nei tu 3klt Mirkt ale bl nesinoretu, kad per artimiausius du metus kol naudociau jis tarkim luztu pusiau Cha cha

tai aisku kad virino, ir ne is 4 o is 7 gabalu…

dekui, performance, paguodei Gerai Cha cha

perka už dvi štukas ir nori, kad laikytų du metus be gedimų Cha cha

kocmoc>> gedimai px yr, esme kad pusiau neluztu Cha cha isiskaityk ka rasau Mirkt

Ka jau ten lipde,ka jus cia puliuojat,kas ten jau lipdo masinas uz dviracio kaina.Isvis,isivaizduoju kad SD yra toks pirkejas kur perka masina uz 1000lt ir prisipisineja prie ko tik imanoma Blogai pončka i galva tokiem!