Padjom....

Padjom…

Kelkites LODARIAI Cha cha<A HREF=“facebook.com/photo.php?fbid=387383458056892&set=a .10 551295"TARGET=”_blank">facebook.com/photo.php?fbid=3873834 58056892&set=a .10551295 </A>6243945.4283.100003557226674&type=1&theater

Itariu RM jau vakar pyle iki kulnu Cha cha

Nu ne iki kulnu,bet kruminius kaplius apseme buvo Cha cha ,bet kaip ridikas siandien,jokio pahmo Girtas

girdi, sutvarkai linka kad veiktu, nes kolkas cia be reikalo zadini Cha cha

Pifda… Carskoje selo liko nusiaubtas JuokiasiKaip namo bbi nepamenu… Draugelis xatoj atsirado… miega kitam kambary… Xz… o pinigaj visi piniginej Juokiasi

Dar buvai kada orientacinese, vakar nakty maciau mieste lakste kaip nutruke su farikais ant kaktos Juokiasi

vimeo.com/85492640kybargs…blia,kada tokia rasi miegancia namie ,parvilkta is carskoje sylo?..blia…norec tokios Užsispyręs Girtas(ps.kazkiek i Kuostine panasi Cha cha)

dr Girtas sita vakar ziurejau dukart, sian is ryto vel, kazkaip raminanciai veikia Girtas

as tai net pasimeciau, kaip taip gali but Cha cha ismuse is pusiausvyros Cha cha

Dar sitas video nuramina Girtas youtube.com/watch?v=BWL7rKicGHw

Ble man rodo linka Nekaltas

tai ten kazkas is tavo draugu ar draugu draugu idejes gal, man jau pzdc, nerodo Šypsena

nerodo Ne

rodo Nekaltas

on.fb.me/1mm8rlO

Turinys laikinai neprieinamas

nu is manes kompiuteristas tai nh kosmosai Cha cha ,nuo vakar hatoj nera interneto,budavo isijungi kompa ir prisijungia prie ruterio,o dabar pasvordo praso,ko niekad nebudavo,kas per huinia Nekaltas Cha chadar cia uzvakar bandau jau miegot apie 23.30,o kurda kad uz sienos muzika pleska,rekia,nu pakentejau kazkiek,sakau eisiu,pastuksenau neatidaro,paspardziau,girdziu rekia kazkas “man px”,vo ple galvoju,papuoliau cia ant nemalonu ant savo galvos,atidaro,studentai du hariokai,ir uz ju dvi tašes,ir ziuri,sakau Kestai,nepritildysi bent kiek burnos ir muzikos,svesit keturiese rusy uzdaryti,nieko nesake,tylu ramu,kas per kultura Cha cha Nekaltas

dr, net ir mano linka spaudziant? Tai gal RMo neturi drauguose? Cha cha

drako>RM man taps dr0ugas,jei agotoje oralmixui i sikna sluota sugrus Taip Juokiasi