PaDiskutokim

Dabar naudoju Areon Silver, ir esu patenkintas. Nieksas, gal pavadinime klaida padarei?

va tokie autokosmetyki.pl/images/areon_gold_s.jpg

Nieksas, is isvaizdos tai patraukliai atrodo Gerai

padariau Šypsena as pradzioj silver irgi naudojau, dabar gold nuspirkau. Gold toks riebesnis negu silver Šypsena man asmeniskai tai gerai kvapas laikosi Šypsena

senukuose yra “tabletės” kurios dedasi po sėdyne .ir laiko ilgai ir kvepia gerai.

Mhm… O tai gal kas žino kur galima nusipirkti tuos papildymus Ambi Pur???

ream.lt/images/default/source/wcfrisch%5B1%5D.jpg

nunsiperki belenkoki ant akcijos padeta adidas ir privarai in sedynes, kvapas ilgai laikos Cha chaseip neblogi tiek Dr.Marcus, bet greitai ishsibezda. o seip pats dar neradau geresnio kvapo negu Mon Areon-Leatherareon.pl/areon-pl/products/mon/m/mon_02.gifDar geras areon kavos kvapo Šypsena o tie areon purskiami tai man nepatiko kvapai.

kavos kvapo… Gerai bet sunku ju rast… kai uztinku visus imu … bet jau kuri laika neteko matyt…tai baigesi… Nekaltas

ai man tai ir eglutes su new car kwapu uztenka pilnai… issikwepia nusiperku kita Cha cha

man tai kaip tik slyksciai atrodo. pats naudoju ambi pur Gerai man tai jis kaip tik vaizdo negadina Šypsena o ir kvapai neblogi Nekaltas

o patys kuom kvepinates ? pasiulikit koki parfuma Cha cha,nes turimi hugo boss baigia atsibost Šypsena

is wunderbaumu tai man amerikos veliava geriausiai kvepia Šypsena

High_Five, labai geri versace nauji, tokia juoda dezute. ziaurus kvapai, mergos pacios po klyno lenda Juokiasi Gerai rimtai Gerai dar geri diamonds Gerai

sharrasitto - idomu kas ten per versace Šypsena tikiuos nebus kaina kosmine labai ,bet jei sakai lenda Juokiasi

high five, jei gerai atgaminu, uz maza 50ml pacioka, mokejau netoli 200… Nu bet patikek… Lenda Taip Su amoniaku anie gal Girtas

autogidas.lt/ambipur/Ambi Pur puresse Gerai

Areon Fabrice Gerai Gerai Geraiareon-fresh.com/index.php?mod=products&op=product_info&prod uct_id=13#