Padėkos žodžiai vairuotojams. Ką aš darau? (Čia visi galime padėkoti)

Padėkos žodžiai vairuotojams. Ką aš darau? (Čia visi galime padėkoti)

daznai tranzu lakstau po Lietuva, tai padiekai darau taip:

kai vaziuoji su masina mazdaug girdi kiokia radio stoti klauso vairotojai!!!

O paskambinus i ta radija uzsakai mazdaug tokia muzikite kuri patiktu vairotojui ir padeka pasakai mazdaug:

dekui visens kas paima tranzuojanciui o ypac ponui su pvz sidabriniu mersu pavezusiam mane nuo ./…iki… vakar vakare(siandien ryte ir tt)

Sumaniau kokia linksma temele iskelti Cha cha Ir prie progos padekoti vairuotojams, kurie mane yra paveze Labas

Is anksto padekosiu dar vesentiems Mirkt kad po to nereiktu Liežuvis va kaip gaunas Laimingas

Aš tai skaitau, kad tranzuoti yra pats griobaniausiais dalykas pasaulyje Gerai

Nu gerai ir aš dėkavoju labai visiems Drovus

Ir kai turėsiu savo tačką, pavešiu visus (aišq išskyrus su Maximos maišeliais)

na nesu as ten jau tranzu ase, net ir dar nepentenduoju,bet manau zmonesm,kuriw paiima pakeleivius ir be padekos zodziu buna gera ziureti,kai is automobilio islipa laimingas mzogutis, su sypsena veida ir palinki gero kelio orMirkt

noriu padekoti naujajam rusui kuris pries du metus prigirde mane degtine Cha cha ir i vilniu paveze is panevezio Cha cha

Dar noriu padėkot visiems kurie davė babkių (sumoj apie 30 Evro) ir švedui kuris davė 50 SEK kupona McDonaldui
Dar visiems kurie maitino ir girdė Girtas
Dar lietuvių furistui, kuris leido pernakvoti fūroj Vokietijos gūdumoj

To be continued…

Didziulis dekui visiems vezusiems, vezantiems ir zadantiems vezti Bučkis

Dekui Adomui, kuris jau patapo etatiniu mano veziotoju Šypsena & vairuotojui, kuris siandien parves i Vilniu. & mamai uz labai skanius pietus Šypsena

1000000 kartų ačiūTaipTaipTaip

gut