Padekite man!!!

Padekite man!!!

Man draugei reikia pagalbos !!! Ji labaj isikliopinus wiena toki waikina. Širdis Flirtas Atrodo kas schia tokio, bet yra tokia promblema. Nustebęs Ji ta waikina laiswai ir uzkalbintu, ir pakabintu ar kas panasiai Taip, bet tas bernas yra jos aukletojos sunus. =( Ji bijo kad jis pasakys wiska sawo mamaj, taj yra jos aukletojai, ir kad nebutu kokios nors nemalonios situacijos. Padekite jai! Laimingas Rasau as nes ji neturi galimybes prie intiko priaiti… Ne Patarkit, please !!! !!! !!! !!! !!! Aciuz!!! Šypsena

Užaukite

te pasimyli su juo ir kai tas uztaisys vaika jai aukletoja nieko nebesakys del to Mirkt

vajezau Pavargęsnu pasakys, nu ir ka? kas tada bus? Cha cha

oi didckia Flirtas

nu taj kas kad pasakys?

_Ir vėl pasakaitė be galo…

_

nu ir kas kad zinos? dar geriau Taipman kazkada panasiai buwo Cha cha

Tai kas atsitiks, jei pasakys savo mamai? Cha cha

kas reik tas ir yr Liežuvismazia Liežuvis

pzzz del tokio sudo ir bijo… nesvaikit Nekaltas

Jei patinka, tegul kabina ir nesuka galvos. Nekaltas

o tai čia tipo šiais laikais negalima draugauti su auklėtojos sūnum? Nekaltas

hmz…shejp gan idomiaj atrodo wien jau taj kad topico pawadinimas : “Padekite man!!!” , o po to pagalbos kazhkajp prisirejke draugej Nekaltas apsispresk Juokiasi

o kas cia tokio?suzinos,ir kas?nudes ta aukletoja?seues?bugi bugi… Nekaltas

bijo aukletojos? dar geraiu tas ciuvas jos aukletojos sunus

jo… Juokiasilabai sunku situacija,pamastykim brangieji bangieciai ka gi reiketu daryti Juokiasivat,man butu visiskai px ka sakytu klyfa,ne jos reikalas…o visu antra…vaikai,neskubekite su Vyras pirmiausia suzinokite is kur atsiranda vaikai,kad bereikalo ju neprisidarytumete Cha cha