Padekit!

Padekit!

Taigi neseniai persikraustem i Vilniu. Arteja rugsejo pirmoji o sukneles savo mergaitei rasti negaliu. Atrodo ir reikalavimai nedideli, bet arba as nezinau kur ieskoti (didele dalis teisybes), arba tikria mazai vaikisku drabuzeliu. Mielos mergaiciu mamos, kur jus perkat vaikam drabuzelius? Patarkit ka nors! Šypsena

Musu berniukai, bet siaip mes didesniaja dali aprangos perkam Gariunuose. Atidziai persibegus per visa turgu galima surasti gan neblogos kokybes ir neidiotiskos isvaizdos/spalvos rubu. O kol suspedavau siuvau pati Šypsena

as savo mergickai drabuzius ir zaislus pasiimu is savo parduotuves

Prasieikit per “Akropoli” - ten daug ivairaus plauko parduotuviu Šypsena

Na ne kekvienam Dievas dave po parduotuve,

Apranga,Utenos trikotazas,draugiu atiduoti.

deja deja. kaip dziaugciausi, jei jos nebutu.

Nevaryk, gerbiamoji, Dievo i medi.

Nu jau pernai man labai nuskilo gariunuose vaikams nupirkti iseiginius drabuzelius. Visi galvoja, kad is Dailes ar kokio dizainerio. Labai grazu, puosnui, o pakeitus detales galima ir siaip nueiti i darzeli. Be jokiu ten vikruntasu…
O siaip mano vaikai aprengti UT, Spartos, lenkiskais drabuzeliais ir isaugtiniais kitu mergaiciu. Dar Mados parduotuveje yra. Tiesa, buna kad ka nors ir Gariunuose nuperkame. Dali pati numezgu ar pasiunu. Dalis kasdieniniu yra is padevetu (galit kritikuoti, bet perku tik labai geros kokybes ir is siokiu tokiu pazistamu ne Vilniuje). Labai patinka lenkiskas vaikiskas trikotazas. Jo yra Ukmerges gatves Maximos antrame aukste. reikia ieiti pro tas pacias duris, kaip i zaislu planeta.

Buvau vakar Mados parduotuveje, nebera jau to vaiku drabuziu skyriaus.

Ukmerges gatveje, kur virs Iki parduotuves? Prisiminiau, kai ka galima nupirkti Cekiskos avalynes parduotuvese (nezinau tiksliai, kaip tas tinklas vadinasi). Yra Rotundo gatveje.

[quote]
Tauškalytė raše:
Ukmerges gatveje, kur virs Iki parduotuves? Prisiminiau, kai ka galima nupirkti Cekiskos avalynes parduotuvese (nezinau tiksliai, kaip tas tinklas vadinasi). Yra Rotundo gatveje.

Oi, ne,cia Virsuliskese.Sorry,visai pamirsau, kar ir IKI yra Šypsena)
O Rotundo gatveje berods “Vaiku salonas” vadinasi.Mes ten avalyne su nuolaidu kuponu perkames.

chi chi chi,na ir nusiunciau Šypsena)Tauskalyte,sorry Cha cha

O taip Vaiku salonas. as ju net nuolaidu kortele (amzinaja) turiu. Bet tik batams galioja.

aham,tik batams.Mums dar liko viena pora iki amzinosios Šypsena

Dar visai nebloga parduotuvele - kas link suknyciu Šypsena - “Zirbe” zirmunuose tokios dideles parduotuves (kazkada buvo Jan and Co)antram aukste - pirmam aukste ten lyg ir maistas, antram - buitine technika, tai tam paciam antram aukste yra ir Zirbes skyrelis. Tikrai neblogas, ir drauges, ir pati isbandziau.

Zirbes rubeliu yra ir Spartos firmineje parduotuveje.

Man irgi Zirbes drabuzeliai patinka.O kur ta firmine parduotuve?Pacioje spratos gamykloje?

Je je, spartos gamyklos pirmame aukste yra tokia parduotuve, kurioje galima rasti keliu Lietuvos gamintoju produkcijos. Zirbes rubeliu ten ne kalnai, bet yra. Patogus privaziavimas su automobiliu. Tiesa, aikstele nediduke, bet dar nebuvo man kad nerasciau vietos… O is pastato sono ten yra tokia mazulyte Spartos parduotuve, kur gaminiai sumazintomis kainomis, Yra ir ten geru dalyku. Tai as nuvaziavusi, pirmiausia einu i mazaja, po to i didziaja…

Zirbės parduotuvė dar yra Antakalnyje, Šilo gatvėj, priešais Minimą.