Padekit susieti nokia7650 su kokia nors pasto deze!

Padekit susieti nokia7650 su kokia nors pasto deze!

Velnias jau baigia uzknisti atsidariau kokia 15 pop3 pasto deziu kurios tiksliai nurodo ir pop3 serveri ir smtp serveri, bet vistiek nifiga tas pastas man nepaset…gal kas turit uzsivede toki pasta tai bukit zmones patarkit ka daryt, o gal cia nieko neimanoma padaryt, nes tai eiliniai omnitelio vi…bonai kadangi jie uz suknistus 10 lt. siulo uzsisakyti pas juos e-mail paslauga, kuri atseit 100% veiks.Piktas:Žliumbia

Man irgi su 3650 nieko neisejo. Pavargau valandele ir nusispjoviau. Idomu kur suva pakastas - omnio navarotai ar mano rankos kreivos?

tokius klausimus uzduok GSM klube

Vertinu zmones uz iki apsikakojimo protingus atsakymus.

O duomenu perdawimo paslauga ijungta? jai ne tai niekaip neveiks.

Pas mane ijungas tik WAP per GPRS.
O uz duomenu perdavimo paslauga yra mokestis?

Oj jus grybai=] per csd jungites ir viskas bus ciki, nes per wap per gprs si paslauga neina=] pasmane 7650 ir siunciu nuotraukas per csd=] nebrangei iseina vakare viena nuotrauka nusiust kazkur 20cnt tekainuoja.=] sekmes=]. Ir ilgai jus kankinotes?=]

Dekui xebryte visiems uz pagalba, as vakar kalbejau su omnio specu tai istiesu kaip cia minejo vienas grybu megejasCha cha tas pastas su wapu per gprs neveza tokios vat naujienos, taciau yra ir geru, kaip jau minejau tam paciam grybu megejui Rusai zada viename savo wap tinklapiu paleisti wap mail’a kuriame bus galima daryti atachment’us…
taip, kad bukim kantrus ir siusim fotkes na xaliavu, o ne uz 20cnt.

Tai geriau isikalk IrDa ir siusi visa gyvenima xalevai… va vakar isidejau Doom’a ~2Mb i 7650 Šypsena