PADEKIT PADEKIT PADEKIT!!!!!!!!!SOS SOS SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

PADEKIT PADEKIT PADEKIT!!!SOS SOS SOS!!!

melodiju natu tai ir taip pilnas inetas kam dar jas parsisiust! o logo nemokamai yra adresu http://www.fonetastic.com tik ten reikia uzsiregistruot ir i diena leidzia issiust 2 logo, tiksliai neatsimenu! bet dar priklauso koks pas tave telefas, jei noske tai pavyks parsisiust!

nu santakoj, tai ir ganetinai riebiu yra…

Esu ju daug ir stambiu pagaves Dubysoj, Krazantej ir Sventojoj kazkurtai miskuose berods Anyksciu rajone. Nery jie kur tai prapuole apie 90-uosius, o kurie liko tai mazoki…

Jei santaka bandysi, tai ten kokius 30 metru žemiau tos vietos kur Žeimena įteka reik gaudyt. ten toks seklius uxujennas yra. Dar jų pagauna pačiam Vilniuj Nery seklumose, bet nedaug ir nelabai didelių. Dar jų daug Dubysoj yra. Nu ir dar šitų mikrousorių aš esu nemažai šiaures Lietuvoj esančioj upej, Mūša berods vadinas, pagavęs.

Virvytei skyle parejo, siais metais pries kokias dvi savaites pro sali vaziavom, joje vandens praktiskai nelike, nusekus nerealiai. Zeimenos ir Neries santaka - reikes pabandyti.

yra tokia upe virvyte ten ju motininio dydzio daug budavo. kitus baisu budavo kabint net ant lideku einant.

Velniena, reikejo i zeimenos ir neries santaka pavaryt, ten dafiga situ monstru yra…

Masalas ant lydekos number one

Su SMIKu planavom sia vasara kur patraukti gruzhliu vyriskai (taip kaip vaikystej su jais elgdavomes) ir issivirti zuviene bei issirukyti. Taip blyn ir neradom kur ju galetu buti daug ir storuliu…

nu o kodel jis turetu but ne tikras?

Bet gi čia tikras kilbukas! Apakęs SMIKui (ar kam ten) jau turi seilės varvėti…