Padekit Kas sugedo

Padekit!!! Kas sugedo???

turiu problema, ispradziu mano kompas mete visokias Hadr Error, negaledavau nieko kopint dideliais kiekiais, paskiau baigesi windowsu laikas teko formatuot ir nuo to laiko negaliu suinstalit, nes ismeta klaidas ir instalinimas nutraukiamas, nenukopijuoja kaikuriu failu. Beda ta kad savo HDD nunesiau pas drauga jis kuo puikiausiai veike, suinstaliavo windowsus, vnz viskas ciky, grizus namo… isidejau hdd kraunant windowsus vel visokias klaidas. nieko nedariau apie menesi, dabar isidejus hdd sujungus visus laidus, ijungiu kompa, girdisi kad hdd veikia cd-rom veikia, taciau ekrane nieko nerodo, nieko nekrauna (100%monikas gerai prijungtas. anksciau kalbejau su vienu veikeju sake kad gali but ir su maitinimo bloku problemos. tai kaip man zinot kas sugedo? nes hdd pas drauga puikiai veikia.

dekui uz pagalba

RAM padeges, Motina, Maitblokis, Videske ishtraukta…
Neishsigask, gal cia tos problemos ner… :] bet pasibandyk yvairius variantus…
Sekmes

vaizduske vietoj, ramai taip pat geri, del motinines nemanau nes ji gera. vat del maitinimo bloko ir neaisku, ar jis suda mala, ar hdd parejoNežinau buvo atveju kai jungiant hdd jo nerodydavo reikejo jungt ant to pat laido kaip ir cd-roma.

prie ko vaizdas ekrane ir hdd?
jei monikas nieko nerodo tai videske arba ramas.
patikrink savo visas dalis pas drauga kompe. galu gale acinesk is draugo gera maitinbloki pabandymui.
Del pastoviu klaidu tai kaltinciau RAM arba pagr. plokste.

psio monikas rodo, taciau nekrauna hdd

sunkus atvejis
man buvo toks atvejis juokngas dar ir dabar nesuprantu kaip gali buti bet.
reikalas toks xp’us instaliuoju viskas grazu paskutini karta kai jie turi persikrauti ate ismeta klaida kad tipo kazkas su hardware ir pan. meginau viska bet niekaip negalejau patiketi kad viso sito kalte cd-romas ji atjungus viskas veikia kuo puikiausiai taigi kitos OS nesikabinedavo cia ir linux ir win9x ir 2000 keista ane nepaaiskinami fenomenai
apie ta klaida inete prisikaiciau idomiu dalyku bet jokio tikslaus paaskinimo nera microsoftas kazkoki updeita siulo bet ir tas nepadeda tik prijungi CD ir tiu tiu Cha cha
cia gal as ir neitema bet visko gali pasitaikyti

gali būti kaltas maitblokis, vaizduške, motinoje nesuderinti režimai, per sena bioso versija, overclokas nesveikas, ramai, hdd, cpu (ypač su temperatūra).
arba įtampos šuoliai razetėj.
netingėk, prasitestuok

panasi problema buvo ir man iskilusi…isvis neidavo krauti nors pas bicha viskas ejo…atjungus flopika ir cd-room vikas eina kaip per sviesta tik prijungi vel - ragas…Sueme nervai suinstalinau ( per vargus ) linux parsisiunciau pachu , apdeitu pora ir vuolia - viskas eina Cha cha ir ACIU DIEVUI!!Cha cha

Seip kiek as po to issiaiskinau tai buvo problema su laidais nes kazkaip win rodydavo jog nera hardo ir t.t…manau tikrai pabandyk nusinesti savo laidus pas draugely ir patikrinti kaip eina su jo ir tavo laidais…sekmesMirktLaimingas

pas mane biosuose rodo kad yra hdd taciau paskiau raso disc boot failure replace system disc, cia sitas gali but del to kad hdd tuscias? nes atrodo paskutini kart ji suformatavau, senai buvo, nepamenuŠypsena

vo instalinu win2k ziuresiu kas gausisCha cha

[quote]disc boot failure replace system disc, cia sitas gali but del to kad hdd tuscias?
[/quote]
Taipdėl to, nėra diske krovimo informacijos

Jeigu raso kad disc boot failure tai dazniausiai buna kad hardas tuscias arba kad Win suvaryti…jei gerai pamenu Cha cha
nu sekmes remonte Taip beto siame darbe geriausia Alus y sveikata Cha cha

sunistalinau, nenukopino vieno failo atmlane.sys
perkroviau ir raso NTLDR is missing press any key, ir vel tas pats. kodel taip yr?

jauciu bandyk kita instaliacini cd