Padekit!!! Isdurnejo spausdintuvas!!!

Padekit!!! Isdurnejo spausdintuvas!!!

Turiu spausdintuva hp DesJet 640C. Ir atsitiko, kad vietoj to kad spausditnu tai ka reikia, paspaudus Print jis atspausdina visokiu simboliu eilute PVZ:
&CD+%%*j+=i!=\-29… ir taip be galo, ta prasme, po viena eilute i viena lapa ir negali baigt spausdint tol kol itampos kabelio is tinklo neistraukiu. padekit, gal kam irgi taip buvo?

O tu draiverius bandei perinstaliuot? Na gal kokia klaida gavos ar dar kas… Ne hp tai printeris buvo, bet kai ish intero parsisiunchiau originalius tai pradejo suktis normaliai. Gal sakau ir pas tave tas pats?

o viruso kartais nepasigavai, nes ne vienam taip buvo. Konkreciai panasius sposus Tanatos virusas daro. Siulyciau pasitikrinti nuo virusu.
Sekmes Labas

nu draiverius perinstaliavau, nepadejo, o norton antivirus 2002 nieko neranda

o ar negali buti taip, kad cia jam su smegenine blogai ar panasiai, gal cia jo tipo paskutinis pagalbos klyksmas?

Meiby. O ant kito kompo, katras su tavishkiu jokiu ryshiu nepalaiko pajungt bandei? Jei taip tai galima sakyt vaizdelis nekoks.

Neseniai turėjau panašių problemų su tokiu pat printeriu.Į tariau jam
smegenų ligą,manim nepatikėję,nuvežė į kažkokią oficialią firmą,sumokėjo pinigus ir vistiek išmetė…Cha cha Taigi,mintis gili,mintis sena…Labas

Šypsena

ir aš tą pačią problemą turėjau
tai virusiukas
man pvz padėjo Win98 reinstallas ir dar beje buvo toks bajeris, kad LPT laidas buvo blogai į jungtį įkištas.
Šiaip ar taip, praskanuok su norton AV VISUS failus [per opcijas tai nustatoma], ir, jej nepadės, perinstaliuok windozę, arba pasiskolink diš kokio draugo kitą hardą su windoze ir pabandyk kompą pakrauti iš jo ir tada spausdinti.
Sėkmės! Alus