padekit del floppy disk

padekit del floppy disk

kas zinote kokia programa atgaivinti diskelio atminti Gerai Pradingo mano visi svarbus failai ka daryti zinau kas kur yra tokia programa kur atgaivina diskeliusAš nekaltas

Dekui labai

Jeigu fizishkai dislelis pazeistas, jokia programa tau jo neatgaivins…
O siaip gali pabandyti per windowsini scan disk’a… Kartais padeda. Aš nekaltas

Viena iš galimybių, tai pagydyti diskelį su Norton Disk Doktor. Jeigu po gydymo informacijos nerasi - išmesk diskelį.

Jei niekur negali susirasti NDD tai gali mėginti scandisk . Tas mažiau inteligentiškas, bet irgi diskų daktaras.

dar kartais padeda nuskaityti failus kai nulupi ta toky metalini dangteli, kur uzdengia plokstele, tada kazkaip nuskaito geriau.

fiziskai tai dikelis nepazeistas. Bet o kur ta daktaro programa rasti gal kas linka zinot

dekui

jei turi pilna Norton Commander dosini - tai ten turi but toks failiukas undelete.exe berods vadinasi arba unerase.exe, tai su juo kuo puikiausiai turetum sutvarkyt shi reikala, tik reikia restartinti i "shvaru" dos’a, nes ish windowsu jis tau nepasileis…

Nera linko ar jeigu ir yra tai virš 100 Mb dabar ieškoti…

Klausinėk, kas turi Norton Utilities. Ir žinok, kad sugadinimo atveju lengviausia išgelbėti tekstinius failus. Jei tau sugedo programėlė, tai šakės.

o kur jus randad tas visas programas

klysti. skirtumo jokio nera, tekstinis ar exe failas, skirtumas tas kiek kartu ir ant kiek vietu buvo "uzhrashyta" kita informacija ant to ishtrinto failo…

gal kas galit linka numestiniekaip negaliu rastiLiūdna

na nebent tuo atveju, jei tekstiniam faile dar tarkim ir susigadins ten keletas simboliu ar keli shimtai, tai exe failui xana ishkarto, windai greichiausiai parashys, kad tai is not valid Win32 application Liūdna

bandyk zhiuret chia - viskas ka radau:

ftp://ftp.zcu.cz/pub/win/simtelnet/msdos/microsft/pd0646.zip

ftp://ftp.microsoft.com/Softlib/mslfiles/olddos.exe

ishsiarchyvuok pazhiurek, patikrint negaliu nes pas mane win2ooo …

jei ka galiu atsiusti nortono unerase.exe dosine versija i tavo pashta, jei jis teisingas aishku Mirkt

Dzjavalas, o iš kur tu išpaišei, kad failai ištrinti. Sakyta tik kad diskelis sugedo.

Dvinys, jeigu failus ištrynei, tai ieškok undelete, jeigu diskelis staiga sugedo, tai gydyk pas draugelius, kurie turi programas. Inete jų nėra. Čia tik kai kurie labiau patyrę laiko nuo seno blogam atvejui. Ir iš viso matau nieko čia nesusigaudai - iškok draugelio kompiuteristo.

nu tai kur dingo, ishkrito? tai jei pas bicha diskete normaliai atidaro ir vailu nera - tai unerase turetu padet… kitu atveju - ndd

tai gal kas galit atsiusti i pasta ta programa [email protected] MirktMirkt dekui labaiAlusAlusAlus

Aš tai jau išsiunčiau unerase ištrintų failų atstatymui, bet ją reikia pasileisti iš DOS…problemos nepatyrusiems.

jei fiziskai pazeistas diskelis abejoju ar eina…

tikrink pashta turi buti apie puse mego zip’as, jei nebus - rashyk i privata, ten tas one.lt gali sh00da sumalt…