Padariau nesamone

Padariau nesamone

Praeita penktadieni nesamoniu pridirbau (gal but priezastis buvo ta kad po naktines pamainos nemiegojes buvau, o gal ir ne) Šypsena
Viskas ivyko prie sankryzos kur kertasi keliai i zemuosius panerius, gariunus, trakus ir t.t. vienu zodziu esme tame, kad vaziavau ish Traku puses i Vilniaus puse ir norejau patekti i technikines apziuros punkta, tai ash shaunuolis pravaziavau ta vieta kur sukti reik ir privaziaves sankryza sukau i desine. Toje sankryzoje kaip tik stovejo mentai ir matavo vaziuojanciu greiti Šypsena taigi man sukant mane prie ju akiu staiga uzhmete (nes ten buvo gana daug sniego o ash neuzhtektinai pristabdziau uzhsizhiurejes i mentus Cha cha ) negana to tik uzhmetus pamatau kad ten kur ash suku stovi plyta ir eismas yra vienpusis Baisu na mano sprendimas buvo tikrai smagus, ash gaza iki dugno, tiesinu mashina, variklis baubia kaip pasiutes, ratai sukasi vietoje sviesdami sniega i visas puses, staiga pachiumpa asfalta ir ash shaunu i prieki kiek tik ishgaliu, achiu dievui kad zhmogus praleido pravazhiuoti viaduka kuriame tik viena juosta buvo. Ka mentai pagalvojo ir apskritai ka jie dare neisivaizduoju, to noreciau jusu palausti, gal zinot kaip jie galejo ar turejo elgtis? zinau tik tai kad ispyle prakaitelis ir pasidare biskiali geda Tūsas

P.s.: uztai technikine be nuotykiu ir jokiu problemu praejau Cha cha

Shit happens Cha cha

Visiems pasitaike tokiu ivykiu sia ziema manau. Man irgi (ant priekio ziemines ant galo vasarines).Kita karta manau busi atsargesnis Cha chaCha chaCha cha

kai mano broliukas kareiviu gatveje sonu slysdamas priesingom dviem eismo juostom aplenke pries mentus stabdanti pensinynka - ji sustabde mentai, pasijuoke, ir pakalause kodel tokiu piruetus isdarineja Šypsena aj dar paklause ar nieko nenutiko ir dar palinkejo laimingo kelio Šypsena

Kietas

Nu cia keistai.Ka,geru mentu daugeja?

galima jau skyt kad yra mentai ir policininkai, ( nes kai sustabdo paklausti ar nieko nenutiko ir dar gero kelio palinki tai man uz shirdies griebia) kaip sakant i europa einam, o gal darbo sutarty acirado tox punktas " maloniai elgtis su klientu" Šypsena (kaip maximoj kasinyke nepasake "geros dienos" ir marsh ish darbo Šypsena )

Gal ir jiems jau atsibodo nuolat blogiukus vaizduoti…