Pacientas...

Pacientas…

Sveiki Šypsena Neturedamas ka veikt nusprendziau prikelt senuka S15 naujam gyvenimui, ir nulauziau varzteli Liūdnas Gal kas zinot, kur tokiu varzteliu galima rasti? Šypsena Kaune ŠypsenaAntras dalykas, img150.imageshack.us/my.php?image=dsc00720ro5.jpgStai cia yra SX45, kuriame panaudoti man pirma karta matomos formos varztai… Gal kas zino, kur gaut atsuktuva jiemas? Butu saunu abu siuos aparatus prikelti naujam gyvenimui, arba bent jau negulet apgedusiems spintoj Mirkt (tegu guli, bet nors sveiki Cha cha )

manau kiekvienoj taisykloj meistrai turėtų tų varžtelių turėt, tik kitas klausimas ar duos, nes kai aš sau ieškojausi, man tepasiūlė nusipirkt 50vnt pakuotę. Kvankt?

fantastiškai išsilaikęs Gerai

nelabai fantastiskai, apacios nesimato Cha cha na bet nuvalius gal ir nieko. tik va dabar bandau pajungt garsiakalbi, nes kazkas anksciau ji atlupes buvo ir nepajunge. zodziu mikrochirurgija, kuri dar neaisku ar gerai baigsis… Siaip neapibraizytas labai, tik kad batareika sunkiai laikosi jame Šypsena dar knygute turiu Cha chaP.S. O kaip del SX45? nematet tokiu varztu niekur? vienoj taisykloj jo neprieme taisyt, nes atsuktuvo neturejo tokio Cha cha

tu galvoji kad dabar tokių varžtų galima gauti tik telefonų taisyklose? Juokiasižmogau nuvažiuok į didesnę parduotuvę kuri užsiima tokiomis prekėmis ir rasi ,manau net senukuose įmoanoma rasti tokių varžteliųw Mirktna aišku nerasi firminiu varžtų Cha cha Cha cha Juokiasibet pagal matmenis varžtą rasti nėra problemų

ecos, kad nedaug man reikia, triju Šypsena (viena nulauziau, dvieju iskart nebuvo) sudetingiausia dalis - SX45 atsuktuvas Liūdnas

Aš tai tokias perku elektros prekių parduotuvėi ir pan. visokio šlamšto pilna tarp jų ir tel varštelių ir atsuktuvų Cha cha