Pabeges


Pabeges

vienas is pabegusiu Šypsena

Numazgok,nes nu Pavargęs,nors mano irgi taip pat atrodo Cha cha

jo jo reiektu ,gal kuri vakara sia savaite reiks istraukt slanga prie namu Cha cha

kad su tokiais orais tai nx plaut Užsispyręs nuplauni, o jau kita diena virsus dulkem apeina,o po lietaus tai taskais nueina, va maniske dabar sonai blizga,o virsus visas dulkinas Kanda

ziedadulkes gerai siaucia Blogai

smagus metas jauciu tiems kurie su alergija Gerai Cha cha

kad jau tie pasiruose buna pries ta meta,draugelis menesi pries jau lesa tabletes Cha cha

Cia ne orai o musu purvini keliai ir kiemai, vejas papucia, dulkiu visur kalnai ir niekas neplauna gatviu. Norguose ar vokieciuose visai kitaip, kai gatves svarios, tai nesvarbu nulyjo ar kas vis tiek auto svari lieka. Todel jei lt nori svarios auto reikia pirkti sidabrine Cha cha

pliovyklos bitkom shen Piktasbalta auto irgi atgaiva po tamsios, prieziuros atzvilgiu Cha cha

As irgi turiu alergija, tai suaktyvejus ziedadulkem kuri momenta sudetinga buna. Bet yra tableciu geru GeraiSIemet kolkas viskas ok, tik i sviezia zole jautriau nosis reaguoja Šypsena

pzdielino vieni autoABzvalgininkai,kodel pas mus gatves po lietaus purvinos,jauciu realiai taip ir yra…pas anuos ten kur bananai ant medziu auga ,salikeleje bordiurai su zalia veja kur yra,tai auksciau iskelti nei zeme supilta,o pas mus zeme auksciau uz bordiurus,todel lietui pilant visos zemes ir smeliai bega i vaziuojamaja dali…kiek atkreipiau demesi,tai tame yra tiesos

leninas, mačiau vakar taviškę link namų važiuojančią. Nuplauk auto Mirkt

Ir aš su alergija, kol kas šiemet ramuma, bet pas mane “pikas” būna 2-3 birželio savaitę, matomai tuo metu kažkas blogo žydi Nekaltas vaistus lesu jau gal mėnesį.

Tomai,nu jaigu cia jau taip visi prasot tai gal net siandien imsiu ir nuplausiu Cha cha

aš savo audinę nuploviau šeštadienį, tai kai lietaus gavau… Nuėjo Ignoruoju tas plovimas Cha cha

Ir aš ploviau automatinėje su vaškavimu šeštadienį, šiandien, ypač po 4km žvirkelio, lyg nieko neplauta. Balta.

automobiliu “Reno”.

cu - kokia auto? Mirkt

Audimobiliu Mersedes, automobiliu BMV,TOJOTA, PEŽO, LEND ROVER REINŽ ROVER.