Paaiskinkit kas darosi pas mane su lietuviska programa

Paaiskinkit kas darosi pas mane su lietuviska programa

Visada buvo kompe namu buhalteris ir dirbo kuo puikiausiai ir su win 98 ir su win2000Pro o dabar ant ME visur kur lietuviskos raides visokie kvadraciukai ir pan. kas gali buti nes niekaip nerandu galu lygtaise regional setings viskas gerai…

gal ji tiesiog nesuderinama su WinMe? negali tep but?

Tai man jau irgi tokia mintis persasi i galva jauciu teks programke i konteineri ismesti Taip

Kvadratus rasho todel, kad sistemoje nera reikiamo shrifto(font) Tau reikia ji instalioti per control panel-fonts-file-add new

Vat kad gal visdelto greiciau cia kazkas su fontais, nes net ir clone CD uzdejus lietuviu kalba raso bile kokiais hieroglifais vietoj lt raidziu.

Pav. tokia pati problema su Alkonu (zodynas) issisprende perskaicius readme.txt, kur buvo nurodyta, kad programos kataloge yra reikalingas fontas, kuri tik reikia instalioti (tarp kitko, jei turi Alkona, galbut tai gali padeti). O su ieroglifais - tai biski kitas rekalas. Paskaityk cia [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/280896.46 1-=(684641973](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/280896.461-=(684641973) , tik vietoj ru kalbos pastatyk lt.

o kodel virneta nesusimetat?

kada.lt/litwin

Vistiek nieko nesigauna, regional setings viskas tvarkoje, o vakar pasiziurejeau kalendorius ir tas lietuviskas raides iskraipo pvz. Gruodžio vietoj ž hieroglifas kur cia saknys Žliumbia