P.O.D.: Sleeping Awake...

P.O.D.: Sleeping Awake…

Naujas amerikieciu krikscioniskojo roko atstovu P.O.D. gabaliukas Sleeping Awake. Tai pagrindinis filmo "The Matrix: Reloaded" teminis kurinys… neblogas ners iki ‘Youth Of The Nation’ nevelka…

jau turiu ji atsisiuntus LiežuvisCha cha kaip man gerai, kaip man gerai…Cha cha

pasigyre mat…ir as turiu - vot!Cha cha

as irgi greit turesiu LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

turiu ir ash
ir video neblogas

ir as neturiu Taip

As irgi turiu, as irgi turiu!!! ot gi laime…Juokiasi

kaip mums gerai, kaip mums gerai…Cha chaJuokiasi

Pirmosios Matrix dalies soundtrackas buvo geresnis, o P.O.D. daina is reloaded soundtreko tikrai negeriausia, sakyciau vidutine…ir aisq ju kuryniui Youth of the nation ne is tolo neprilygsta…

negirdėjau dar… Bet šiaip P.O.D. man patinka Taip

Pirmas Matrix garso takelis tikrai nieko… antro neteko dar klausyt, bet kad ten yra POD nuteikia optimistiskai Šypsena

"Matrix Reloaded" garso takelis tikrai geras, man tai labai patiko, jau koki 3 karta is eiles klausausi ir vis neatsibosta Gerai Gerai Gerai

o siaip palyginus su "Youth of the nation", tai "Sleeping Awake" man nepaliko dideliu ispudziu Nekaltas

P.S.
o siaip "Matrix Reloaded" garso takeli galit atsisiust is
http://delit.net/music/album_list_world.phtml?id=1373

shownej! Gerai Girtas

siaip nieko gero…Ne

Niu labai nebloga grupe yra POD.Sleeping Awake daina irgi nebloga.Nu bet tikrai ne tokia vezanti kaip youth of the nation.Gaila,kad kai kurios grupes begant laikui prasteja.Liūdnas

P.O.D. - Sleeping Awake Totalus shu… As net negaleciau nei truputelio prilyginti pavyzdziui prie Boom arba Youth Of The Nation… Net Alive ir tas 1000000 kartu buvo geresnis! Piktas