P.Coelho \"Veronika ryztasi mirti\"

P.Coelho "Veronika ryztasi mirti"

api piedros upe… nelabai ka galiu pasakyt, nesuzavejo, knyga kaip knyga, nieko ypatingo. siek tiek net neidomu kai kur.

kolkas neskaiciau… bet manau, jog greitai gausiu sia knyga paskaityti… paskui ir ivertinsiu, jei taibus mano galioms.

Nežinau tokios Coehlo knygos, kurios nevertėtų pirkti. Si knyga kaip ir trilogijos dalis. Visa serija susideda is triju knygu: 1 - prie pedro upes as sedejau verkdama, 2- Veronika ryztasi mirti, 3-Demonas ir panele Prym. Galima jas skaityti is eiles galimair ne.

žinai, man iki Kauno labai toli Liūdnas

OPONUOJU: KRITKAI mano, kad veronika ryztasi mirti yra paulo cohelho kurybos virsune, ir man asmeniskai net neiznau, labiau patiko veronka ryztasi mirti.
PIRK PIRK PIRK, tokios knygos namus padaro jaukesniaisLaimingas

pirmiausia tiems, kas sios knygos niekur neranda Laimingas ji tikrai yra "akropolyje" ir mazvydo bibliotekoje, kaip tik is ten ja pries kelias savaites paemiau ir neseniai perskaiciau Šypsena drisciau neigti cia keletos pasakyta nuomone, kad knygos pabaiga netiketa, vos veronikai patekus i beprotnami,man buvo aisq kad ji nieko neserga, bet cia tik mano nuomone Drovus
o del klausimo ar pirkti tei net nzn ka patarti Nekaltas, jei jauti, kad tau tos knygos isties reikia,tei nusipirk. o geriausiu atveju,paimk is bibliotekos, perskaityk ir jei palinks didele ispudi nusipirk Taip

Oi, labai gera knyga Myliu man tai patiko. biski lengvesne uz alchemika, bet su labai intriguojancia pabaiga, nu vien zodziu labai faina Gerai

…na, tai kur gi jusu akys?.. buvau kaune, tai kiekvienam knygyne!-)

aš jau seniai tos knygos ieškau, bet niekur nerandu Žliumbia nei knygynuose, nei bibliotekoj nėra Ne Liūdnas

man veronika ryztasi mirti labiau patiko, nei alchemikas, penktasis kalnas, prie pedros upes - ten as sedejau verkdama bei dar panele prym ir demonas.

jei apskritai paulo coelho tau padare ispudi kaip rasytojas, tada si knyga bus ne isimtis ir ji tave ves. mane veze del to, jog pabaiga - visiskai netiketa ir originali, kas nebudinga banalesnei literaturai ir apskritai, isdestytas poziuris i karteli… labai vertas demesio…Nekaltas

sitoj knygoj vyras neitiketinai giliai pasakoja moters istorija is moters asmens… ji apie akimirka gyvenime ar gal greiciau gyvenimo atkarpa, kuri gali labai daug pakeisti… apie tai, kaip ir kodel kartais priimame viena ar kita sprendima…

aga Taip
as irgi turiu knygu saraseli, kurias begant metams turesiu isigyti [;

Tikrai verta įsigyti, ji tavo biblioteką tik papuoš. Knyga gera. Pabaiga pakankamai netikėta, o problemos tokios žmogiškos ir kiekvienam artimos. Manau, tikrai verta. Jei nepirksi, tai bent jau paskaityk Šypsena

.apie 12 litu, nera labai brangu. na,zinoma, knyga tureti savyje yra labai gerai, taciau, ja tureti namie yra dar geriau-)

man patiko paskaityk, bet kam pirkti juk bibliotekose ju yra arba draugu paklausinek turetu tureti Taip bet jei nedaug kainuoja tai pirka Taip

Man labai patiko Taip
As ja skaiciau, kai buvau pasimetusi savo jasumuose. Man kaip tik tokios knygos reikejo Šypsena
Siaip tikrai nepakenks jei nusipirksi Nekaltas

skaiciau ta knyga. man ja rekomendavo kaip ziauriai gera. perskaiciua…patiko…bet tikriausiai per stipriai isgyre buvo.
siaip negeda tokia knyga savo namu bibliotekoj turet Gerai

Šiaip jau joje irgi labai stipriai jaučiamas tas savitas P.Coelho stilius, kuris žavi daugelį skaitytojų. Knyga gera ir įtraukianti, bet Alchemiko ji tikrai nelenkia. Tiesąsakant, netgi pakankamai toli iki jo. Perskaityti verta, bet ar pirkti… Nzn., spręsk pati Mirkt

.gal kas esate skaite sia knyga?. as skaicius tik Coelho Alchemika, ji man l. patiko, ar si knyga tokia pat gera?, nezinau ar verta pirkti-)