OT: Vilniaus klubai: geriausiais svesti gimtadieni.

Abiejuose plykos miargos tancavoja Cha cha… Tau tai mažu i nelabai Nekaltas, ale dziedokui tai patikotų TaipMirkt

A kas Tavy gamton nelaidžia?ApakęsApakęs

Va blin, Čikagės verslinykai gyvena - sostinėj tortadienius švenčia ApakęsCha cha… i da įvaizdžio dalis vežiojas ApakęsJuokiasi

Nu rooki, paslaidalis, nesitikejau, kad mane, mergaite, is Lietuvos provincijos taip ant tokiu zbitkiu gaudytum… Atvaziuosi, cia Pnvz, parodysim mes tau striptizo barus, kad zinotum, kaip is paprastu zmogeliu tyciotis. Liežuvis Cha cha

superinis klubas jis pasidare tik po kleckiuko pasakojimu… eilinis ten kabakas, paprasciausiai ne kiekviena diena Vilniuje draugas atidarineja bara, del to ir gavosi aziotazas… kleckas, apie tai kad jai reikes spresti del manes, dar nieko nezinoDrovus… kad tik jai nepasidarytuBaisu

tai kad as niekur nebuvau Cha cha Liežuvis ash geriau vietoj to vaziuoju imiska, ir ten sokam ir dainuojam Cha cha Tūsas (byshki laukine Juokiasi) o draugam tai labiausiai Brodvejus patinka
o tam waterworld tai atrodo, kad vandeny ten tos mergickos kraiposi Nekaltas
noreciau pamatyti naturoj Nekaltas

Tai, mergaite Cha cha, is Lietuvos provincijos Juokiasi… eikit in "Galaxy" pas Marčelą in FORUM PALACE Taip… Naujas, gražus, nenušniurkštas Šypsena… Porino NekaltasCha cha, kad i sopkutės Mirkt VIP ložėse yr…

Blin, rooki, kuo tu mane laikai? Apakęs Is kur tos pinigu upes? Apakęs mazu parama issikirsit? Cha cha
As cia rimtai, o tau tik saipytis. Gerai, visi tavo pasiulymai kaip nerimti ir NEdraugiski, anuliuojami. O as taip tikejau… Žliumbia

Nei rypauk, nei putokis LiežuvisCha cha… Pradžioj pajuokavau, a daba tai rimtai rašiau.Taip Ką Tamista manai, kad pas Marčelą pasaulio pabaiga? Įėjimas, kiek žinau, max 20 Lt. (Brodvėjui - 10 Lt), didelis alaus, berods, 5 Lt, sultys - 3 Lt… Arba normaliai parašai, kiek nori mokėt už įėjimą i kokios kainos tinka Liežuvis… tada pradedam nuo kito galo i iš naujo Cha cha

A kokis rimtums parejo…
Tokios kainos - Gerai. Tinka Taip. Bet ka mumi ten reiks veikti? Mazu sportuoti? Liežuvis Cha cha
A as teip torciuko noretau… Drovus

Neee ApakęsApakęs…, čia jau viršūnė Piktas - senas i ligotas litvinas Pnzv verslininkus finansiškai ramstys ?Apakęs Ligonių kasos Jumi sušelps PiktasCha cha…, blin, jau virš naglumo ApakęsApakęs… Biednata Liežuvis, matai, varo 140 km in vieną pusę pabaliavot ApakęsApakęs, aaaa? Kur tai matyta PiktasJuokiasi

Grindis mazgot, blin PiktasLiežuvisCha cha… Va taip va LiežuvisJuokiasi
Torčiuko LiežuvisApakęs,… a daugiau nieko, aaa?

Ei, gūdi provincija LiežuvisJuokiasi, manai, kad Marčela 20 mėn sporto klubą su soliariumu mūravojo?LiežuvisJuokiasi
Va, jei tingi pati LiežuvisCha cha

http://www.forumpalace.lt

Bet kur einant reikia rezervuotis stalus, ypač savaitgalį. Brodvėjus - Gerai ypač jei programa tinkama, bet stalo rezervavimas 20Lt, didelio stalo 30Lt. Ir tie pinigai negrįžta Ne ta prasme pravalgyti užstato negali Ne
O su Malibu man blogi prisiminimai - šventėm ten firmos naujametį ir mus linksminti buvo pakviesta liaudies kapela “Sutaras” Baisu nors šiaip aplinka visai nieko.

Nu cy graziausiaApakęsApakęs as dar kazka turiu spresti?Kanda varau unt sostines bernu shaudyt… i da Skorpusha reik i pora imtiApakęs ir vobche - gimtadienis ne mano… ne man ir svecius kviestiApakęs

Kas cia tie verslininkai Apakęs? Biedni pnvz tarnautojai Nekaltas? Oi, tu senas litvine Liežuvis ninado cia nuskriausta vaidinti, turbut pats piniguose maudais ir broliui gaili, a ne? Beje, maniskis Vyras penkis metus Vilniuj univero suolus su savo Ignoruoju tryne, tai uzsimane jaunyste prisiminti ir saviskius tokia proga aplankyti. Ui tu senas litvine, vis tau aiskink… Pyksta mat jis Liežuvis

Vo blyn Apakęs kleckas nori tuo paciu du zuikius nusauti: ir baliuj sudalyvauti ir bernu prikabinti. Ai, davai ir as to paties. Gal koki vilenska berniuka laisvalaikio pramogoms prigriebsiu? Cha cha
p.s. Ne tau skorpusha melynas dangus… ne tau kleckiuko rozem klotas kelias… Tūsas

o kam dabar lengva?Žliumbia

Nezliumbk. Mirkt Bus tu gimtadieniu ir tu tortu su viena/septyniomis zvakutemis. O as irgi tik kviestinis dalyvis, tik, kad va - VIP teisemis, taigi neturiu jokio balso, o tik vieta salia jubilijato… Mirkt

ir as esu pakviesta tik su salyga - uzimti viena tokia Baisu asoba… kuri kazkodel su manim dar bendrauja…

Oi, tik ninadao lia-lia. Pati juk pradejai su rykliais bendrauti, vadinasi esi ju drauge. Liežuvis O tu esi pakviesta neaisku kokiais sumetimais Nekaltas vienzo man dar reiks issiaiskinti. Liežuvis Cha cha

Joo, vyruti, ne kas Tamistai Ne…, jei jau kelią rožėm trupija Juokiasi

ahaLiūdnas, ypac kai roziu kotais…Žliumbia