OT: Vilniaus klubai: geriausiais svesti gimtadieni.

OT: Vilniaus klubai: geriausiais svesti gimtadieni.

Ruosiame svest Vyras gimtadieni Vilniuj klube. Gal galetumet pasiulyti koki kluba, kur butu galima ir linksmai pasedeti, ir pasisokti. Ir kad nebutu ypatingai brangus. Padekit, nevietiniams, please…

jeo norit kad butu ne per daug zmoniu, ne per brangu ir nemazai vietos, siulau Malibu…siaip ten erdves nemazai, nors ir ne prestizinis klubas, bet mes tenpora kart svntem gimtadienius tai Gerai…staliukai nemazi, aiskteles sokiams irgi…Mirkt

Man irgi Malibu labiausiai patinka.
Ten rusyje dar yra striptizo klubas. Tūsas

o as pasirinkciau "Brodveju" Taip man "Malibu" kazkoks persiuolaikinis Nekaltas

o man tai visi geri, bele kad mane pakviestuJuokiasiMirkt

Apakęs …kur taikai? Cha cha

Kadangis Tamistos esat jau pagyvenę Nekaltas, tai rekomenduočiau "Neringą"… Jei negaila savo Vyras padaryt švenčių Cha cha - "Water world", "Exclusive"…Mirkt

Vienareiksmiskai siulau: MALIBU !!! Gerai Gerai Gerai
Ten ir kainos geros ir muzika nieko ir vietos yra ir siap visai faina Taip
Gerai atsvest Labas
… cia tavo Vyras : Dovana ir Gėlė Gėlė Gėlė

Spasiji braliuk, spasiji. Cha cha Mano Vyras - dvadcatpiat Liežuvis O jau po viskam? tik kapan? … Apakęs Cha cha
Gal galit mesteleti kokiu komentariju regarding "Water world" and "Exclusive". Labai skambiai skamba… Cha cha

kaip tai kur? zinoma kad plakuosi i chebra… nors as labai kukulinuosi…DrovusDrovusDrovus

Galim TaipTaip
Cha cha

Na, jei kleckas ims tave i pora - tadum ir pakviesim… Viskas klecko valioje… Tūsas

Laukiam. Taip

Atsiprašau, kad mano atsakymas nelabai į temą, tačiau aš siūlyčiau važiuoti į gamtą. Orai pastaruoju metu juk tokie gražūs ir kainuotų mažiau.

to: skorpusha
Beje, kaip tavo superinis klubas Vilniuj? Neparekomenduosi?

Ech, kad tik kas mane ten leistu… Taip
Maniskio "chebra" visa Vilniuj ir nori su jais pauzti. As tik ivaizdzio dalis…

nu tigi waterworld, kaip shoka striptiza tai par televyzoriu rode viena vakara, nematej? Laimingas ajajai kaip grazu

Nea. Ne Jei pazadesiu pasitaisyti, pasakysi, kas ten dar gero? Mirkt
Beje, o koks klubas tamystai, kaip ateivei is musu provincijos patiko? Mirkt Labas

jei ka svest, tai tik ritos sleptuvej… va tep.