OT: Tyrimas: foto is Siemens M55!

OT: Tyrimas: foto is Siemens M55!

Na ka. Atlikau tyrima: padariau keleta nuotrauku savo Siemensu M55 ir galiu pasakyt notraukos gavosi kokybiskos. Persisiunciau i e-meila ir galiu pasakyt, kad buvau nustebintas Siemens M55 nuotrauku kokybe. Is 10 balu duociau 9.5 Šypsena

VV

i banga idek jei neidejai

sutinku.kokybe gera.o su blitsu bandei? man tai biski lievokos,gal per tamsu buvo

Okis. Kai rasiu neutralesne kokia idesiu. Dabar visos jau labaiasmeniskos. Pas Aca namuose, salia Pakso namu. Dar saugumas itars. Tapsiu Paxo benrazygiu per nenora Šypsena

VV

Vat be blico sakau. Kai fotkinau, galvojau ijungtas jis. Bet pasrodo ne. Grisiu, padarysiu su blicu.

VV

hahah, bajeristas Cha chaCha chaCha cha as va turiu SE t300 su MCA-25 bet kabelio neturiu, reiks rytoj kabeliuka isigyti ir bandyti

tik nepirk t300’am kabelio, su juo nieko nenuveiksi.vienas draugas nusipirko ir paskui atgal nese.pirk IRDA

tai kur tos foto

Palauk palauk. Spesi.

VV

Vudi dek foto !!!
nes man kazkkaip nesitiki kad ten jau lahbai gera kokybe Kietas

Nesakau, kad kokybe SUPER. Palaukit, duokit kokiu normalesniu foto pridaryt.

VV

Vudi greiciau nes man irgi aktualu, pradedu galvoti apie Siemens S55 su kamera pirkima.

vudi> juk fotografuoja tai ne m55 o prikabinamas foto. koks to aparato modelis?

to Vudi: O kiek telpa nuotrauku i atminti fotiko?

Nezinau. Bet originalas ir su blykste (kuria zabyl injungti)

VV

O man Biteje pasake, kad kazkodel su M55 geresnes fotkes gaunasi.

VV

O tai kuo jie motyvavo? Juk kiek as suprantu fotkes daro ne telefonas o fotikas, o jis toks pats ir M55 ir S55. Tai kiek ten telpa i atminti nuotrauku???

nieko tau nepasakys tas vudis. jis pac nelebai raukia ka jis sneka. siemensas turi kelias rusis aparatu. ir galima kelias pajungti tiek ant m55 tiek ant s55