OT: Sveikinimai Resetui

OT: Sveikinimai Resetui

Orion ir Capone sveikina kolegą autobanginių su iškopimu į pirmąjį Verslo Žinių šios dienos numerio puslapį Dovana, linkime taip laikyti ir toliau Šypsena

net susigėdau… Graži

ooooo… Sveikinimai ir nuo manes! Beje, Ka ten raso tame pirmam puslapyje apie ji? a, Resetai? Šypsena

Kompiuterastija Šypsena Kaip pritraukti daugiau reklamos užsakovų, susijungus su lankomiausiom svetainėm

Prisidedu ir aš prie sveikinimų Alus

Perskaitęs orion’o žinutę patapau savanoriu kontoroje atnešti laikraštį iš centrinio pastato, tuo labai nustebindamas kolegas…Cha cha

Sveikinu!

perskaites temos pavadinima, pagalvojau, gal reiks sveikint su tuo paciu, ka pries kelias dienas Juoza sveikinom Šypsena

Sveikijimai!
Ryte lyg ir pasirode kad matytas asmuo,bet taip ir nedasilo,kad cia kaimynas…

M.

je, kai pamačiau temos pavadinimą forume, nustėrau - orion’as žino kažką daugiau nei aš pats Baisu

Internete pakvipo pinigais… Uostau ir nieko neužuodžiu… Gal mano kompas per lėtas? O akinukai tai matyti Šypsena

Nejaugi niex nesakė, kad žinpopierius reikia skaityti? Šypsena O šiaip įspėjo, kad įdės nuotrauką?

foxas, ne ten uostai, turbūt… Šypsena

a kur akinukus matei?

jei jau fotkino, reikėjo suprast, kad įdės Šypsena

Aha, ciulpiam is vartotoju pinigelius, ciulpiam ! Cha cha Cha cha Cha cha
Taip ir toliau Mirkt Ka daryt, gyvent juk reikia.
2AlusnAlus

Sveikinu!
neturiu laikrashchio, bet inetas kaip visad gelbsti.
nors formatas mazhokas, bet reseta pazhinti galima Šypsena
http://www.vz.lt/

nu jo metalo lauzas Juokiasi

taip visas pastatucius y gera bukle uu kiek masynu geru butu Šypsena

prie Kalvarijos muitines tokiu N eileje laukia,Marijampoleje jos kaip konvejeriu virsta i gan normaliai atrodancias ir atsiduria turguje arba ant tralu vel(tipo tik ka parveztos).

nu cia plet ****ec

evoliushinas kajp suluptas Apakęs Apakęs