OT: šiandien per LNK - "Christine"!

OT: šiandien per LNK - "Christine"!

22:35 - kiekvieno save gerbiančio aftamabilysto a-must-see filmas. svarbiausia į viską nežiūrėti labai rimtai Šypsenaimdb.com/title/tt0085333/

geras filmas ! nuostalgija jam Šypsena

Gaila - tokiu laiku as daxzniausiai bunu nuluzes. Miegu.

neziuresiu,paskui naktis bemiege Cha cha

Ehehe, Kingas Cha cha norėčiau jo ‘Naminiu givulėliū kapynes’ pirmą dalį pažėt. II tai ***as, bet I, o beibi… Baisu

Super filmukas reiks pavepsot gal koky desimta karta Šypsena

Apskritai dabar neblogų pavarė Šypsena va Exorcistas buvo. Nors mačiau šią versiją, bet smagu vis tiek Cha cha Ypač priešistorė/filmo kūrimas patiko - kiek ten piliečių užsilenkė? Nekaltas

geras filmas Gerai…ech, teks ziuret Cha cha

da savaitgali greiti ir isiute Gerai

pavarei su tais greitais ir isiutuseis Juokiasi jau viska mintinai moku matytas bent jau minimum 20 kartu tai tikrai

Žėsiu Cha cha Niam niamNors ir degtukus teks į akis įsistatyti Pavargęs Nekaltas

Neprisiverčiau nėperkur. Pavargęs Net vieną akį po kaldra pakišus. Ten tik to velniaus šešėlis dar pasirodė, o man jau baisu buvo Baisu Baisu Cha chaNebent dieną… tada dar įmanoma žiūrėti Nekaltas Liežuvis

Maciau kazkada seniai Gerailabai ispudi paliko, butinai ziuresiu Taip Labas

Xexe, maniškė pirmas 10 min. ištvėrė, nuėjo miegoti, ir skundėsi, kad baisu vienai Cha cha

as taj kriugeri cia ziurejau namie … taj isjungiau nes baisu buvo…o kita karta uzmigau Kanda ir jau ne viena buvau, ziuret galejau…ale alkoholis ir aplink miegantieji savo padare…uzmigau ir nepamaciau Nežinau

Mates ta filma seniai Gerai Gerai

paziuresim butinai Gerai, dekui ka parekomendavai

Gerai, visi cai zino ta filma, o as nezinau, taip kad prašom nors trumpai aprašyti kas ten per filmas !!!

Kažkada aš šitą siaubiaką mačiau, bet taip tai pamenu, tai nelabai apie ką. Cha cha Čia apie tokį savarankišką automobilį, kuris vieną po kito vis žmones žudė ?