OT:pagelbekit jai galit su viruso panaikinimu

OT:pagelbekit jai galit su viruso panaikinimu

kazkaip vaikai parsisiunte virusa va toki,ten jis sedi c:\windows\system32\ole16dll,win32/Saburex.A.virus.Dar nelabai suprantu apie ju naikinima,Nodas randa juos bet ar ju netaiso ar pas mane rankos kreivos ir neiseina.Padekit jai galit,jik yra cia galvotu zmoniu.

–O su valstybine kalba padėt nereik? Cha cha

tai jai kabinejaties prie kekvieno zodzio tai nesupyk nepatingesiu perverst visas tavo temas,patikek tikrai rasiu prie ko prisikabint

Paprašyktųpačiųvaikųgalkableliusužtavesudės …

rankomis istrynt bandei? beje bent jau elementariai sakinius "." atskirt ir viskas normoj bus

as suprantu tuos kablelius kur reik det,bet matau jusu prasai pagalbos,o jus pradedat aiskinti rasybos taisykles,nepykit bet jai noresiu ir nepatingesiu tai patikekit,perversiu visas jusu temas tai tiek rasiu klaidu pas pacius akys isoks,o prasau tik pagelbet panaikint virusa o kabinejaties del kableliu.

http://www.viruslist.com/en/viruses/encyclopedia?virusid=145656#doc2

o ka man jis duos,jai tam linke tik emeila reik irasyt,beja kas per virusas yra gal zinot,ka jis daro.

Tai kaip tu tą linką atidarai? Ten viskas parašyta ir ką daro ir kaip šalinti. Už tave linko niekas neatidarys …

tas teisybe,tik va problema angliskai tai nemoku,neprasau kad isverstumet,kaip nors issiaiskinsiu jai pades tuo brudu atsikratyt

tai vis instrukcija apachioje nu:
ishtrinti c:\windows\system32\ole16.dll

pasileidi start-> run -> regedit ir ten eini i:
HKCR\CLSID{00021401-0000-0000-C000-000000000046}\InProcServer32

ten rasi:
(default) = "ole16.dll"
ThreadingModel = "both"

ta reikes tau pakeisti i:
(default)="shell32.dll"
ThreadingModel="Apartment"

tada eini i:
HKCR\CLSID{00021401-0000-0000-C000-000000000046\InProcServer32
ir darai ta pati…

po to ishtrini viska ish windows\temp direktorijos ir updeitiniesi savo nod32 bei darai in-depth analysis

tai tame ir esme kad dabar perverciau,system32 o ten nera to ole16.dll.Nesuprantu nieko tada,nu gerai,rytas uz vakara gudrenis,bet tik vakaria gali sulaukt geros pagalbos.

o tai gal tas failas hidden? (pasleptas) padaryk per folder properties kad matytum sisteminius ir hidden failus

arba pabandyl paleisti start -> run -> cmd

ir parashyti del c:\windows\system32\ole16.dll

blyn sorry,pamirsau kai ka pasakyt,taigi pries tai perinstaliavau win doze,bet gyvates vaikai buvo ideja cd irasyta,ir visa laika tylejo,po kol dabar gerai neapsaukiau ir neprisipazino,kad isirase jie i cd programas sau,o kaip perinstaliavau tik tada pasake ir parode kad ta virusa meta,gal uz tai ir nera to system32\ole16.dll,beja dar pas mane stovi bitdefenderis ir dabar ismete kad viruso nera,o pas noda stovi karantine.

beja pajieska nerado nieko,gal gyvates neliko jau.O nodas tik kaip suinstalinau iskart atsisiunte atnaujinimus.

Blin blin, man visi exe failai uzkresti, install direktorijoje, tai ka visus lauka Vau!

reik kad netik tada kai yrasai atsinaujintu, bet ir gali kas keleta dienu atnaujint…

o desinfect nepadeda?