OT: Netraukia Honda Civic

OT: Netraukia Honda Civic

Laba,

Suprantu, kad sakysite, jog 1.6i 16V ir neturi traukti, bet esme ne tame.

Vaziuojant savaitgali is Klaipedos pajutau, kad kazkas ne taip. 110km/h ir kaip ibestas. spaudi gaziuka, o ji nevaziuoja daugiau, lyg kas stabdytu. Be to po kurio laiko uzsidege geltona lempute su variklio zenkleliu. Uzgesini motoriuka uzkuri ir ta lempute nebedega. vel isibegeji iki 110, dar pamini ima netraukti ir vel lempute. Iki 110 greiti ima normaliai. laisvai gazuojant viskas kuo puikiausiai.

Oro ir kuro filtrai keisti pries pora menesiu. Kuras Neste, Lukoil (na ne is konteineriu).

Aer gali to preizastis buti uzsikises kuro filtras? Bet tada ko degti geltonai lemputei su variklio simboliu?

Be to lyg toks jausmas, kad tepaliukas benziniuku kvepia. Gal ima nesudirbineti kokia zvake laikas nuop laiko?

Laukiu minciu.

JP.

o šiaip šis cvekas kada nors gyvenime yra daugiau kaip 110 kmh važiavęs? gal koks ribotuvas Cha cha įsijungia? va, man savaitgalį irgi buvo… važiuoju sau ramiai daugiau nei galima (ne su savo mašina), ir staiga šast - over speed lemputė užsidegė Apakęs nu, nebeina toliau… po minutės vėl važiuoja kaip niekur nieko. ir dar greičiau, ir dar labai greičiau. nebeužsidegė.

Na ne. Ribotuvo nera. Buvau imynes ir 140–150km/h

JP.

o kur pas efke over speed lempute?? Aš nekaltas

pas mane labai krūta efkė Liežuvis o jei rimtai, tai žiūrėk žemiau, kas išryškinta Šypsena

Patikrink savo cvekui oro srauto matuokle tik jei aisku ten tokia yra nes as Hondom nesidomiu ir nezinau ar sitam automobili toks daiktas randasi. Man tas pats buvo su ASTRA tai buvo kalta oro srauto matuokle.

Bolvan. Soglasen Aš nekaltas Cha cha

Kaip supratau pas pati yra ipurskimas. Honda PGMF-1 arba pan. Tokiu atveju uzsideganti lwmpute reiskia gedimus ipurskimo sistemoje. Priezasciu gali buti daug, kad ir liambda zondo mirtis. Pas tave, kaip ir pas kitas normalias Hondas Cha cha turi but toks dalykas kaip " automatine dignostika". Tai reikia, pats kompas atsimena klaidas. Jei nebuvai atjunges akumuliatoriaus ir buvvo uzsidegus ipurskimo lempute, vadinasi kompas irase, kad ipurskimo sistemoje yra klaida. Kokia tai klaida galima nustatyti paziurejus i diagnostikos lempute. Ji randasi pvz pas Pribliuda po keleivio kilimeliu. Priklausomai nuo lemputes uzsidegimo intervalu galimanustatyti klaidos numeri. Beveik visi servisai turi lenteles su klaidu numeriais. Pvz 1- liambda zondo gedimas.
Jei nusistatytum klaidos-gedimo numeri, galeciau pasakyt kokioj vietoj gedimas. ( kazkur turejau lentele, tiesa apie Pribliuda…Cha cha, nors analogiskai turetu tikt ir Cipcikui).

Na gali buti panasu i tai, kad streikuoja ipurskimo sistema. Ji tokia kaip ir rasei. Tik va lempute rasti butu idomu. nelabai isivaizduou, kaip ji galetu buti itaisyta po kilimeliu???

JP.

Ipilk XADO Šypsena Cha cha Šypsena

he.he… bent jau pas mano Pribliuda ta lempute imontuota po keleivio puses kilimeliu. Cha cha Cha cha Cha cha

Tai tipo reikia nuimti kilima, kuris yra ant masinos dugno??? Tai kaip tos lemputes nesutrina kojomis???

JP.

Idomu kuri butent lempute dega. Pvz. maniskiam dega geltona lempute su variklio simboliu, kai perjungiu i dujas. Ji ispeja, jog neveikia benzino siurblys.

As asmeniskai buvau ivyniojes 170 kmh ant duju ir tikrai jauciau, kad dar ne dugnas.

pas mane civike taip nebuvo bet del zondo: tipo vaziuoju 110 - 130 autostadoj, ir pisht uzhsidega lempute geltona prietaisu skydely, tipo variklis nupriestas, nu sustojau (masina vaziuoja nieko blogo nesijaucia) vaziuoju toliau isibegeju uz kokiu 5 km vel, poto ant 90 vaziuojant nieko, o pas mane zondas buvo beveik prie mirties ir pusinejo, ir dar manau, kad man nieko nesijaute, nes buvo optimalus misinio riebumas nustatytas. o del pusinejimo tai kompas klaidu nerashe Liūdna tipo tai jam atsigauna, poto prigavom Šypsena
o kompas tai po keleivio kojom yra Šypsena

Jeep vezk ant stendo pajungs prie kompo tavo kompa ir viska ishifruos ko ten uzsideginejo ir ka tau masina tuo norejo ka pasakyt…

Gal galetumeta papasakoti kuris servisiukas normaliai Vilniuje supranta Hondas? Na VEHO nesiulykit, ne tie auto metai Cha cha

JP.

i boscha zirmunuose varyk

Nera matuokles cvekuose
ziuret reik kiek kartu kompas mirksi ir aiskus gedimas bus

po keleivio puses kojom pakeli kilima ir randi dezute metaline, per vidury jos yra skylute ir uzkurus motora ten mirkses raudonas diodas, suskaiciuoji kiek kartu mirksi ir parasai ce-tada pasakysiu kox gedimas