OT:Maciau Honda Civic Kaune su AB lipalu...kieno ?

OT:Maciau Honda Civic Kaune su AB lipalu…kieno ?

Veiksmas vyko prie Akluju sankryzos siandien 16:50, priekyje manes o paskui uz manes buvo pastebetas pilkas Honda Civic automobilis su auto.banginiu lipalu ant galinio stiklo virsutineje dalyje. Greitai prisipazinkite kas ten toks buvo?Šypsena

nu sito as ir nemates… ir idomu kas gi ten buvo…

A xier zn pasisveikinau su jais ir taip issikyremŠypsena

Ura! Ten buvau as Šypsena Galvoju koks ten vyrukas sveikinasi Labas Is pradziu kampo neikirtau, bet kai pamaciau lipala pas tave is kart viskas i vezhes stojo Cha cha Malonu esmi susipazint, daug girdejes apie tave, tai smagu pati gyvai pamatyt! Kietas

nu ir pasiseka Jums pamatyti lyderius banginiuŠypsena As tai Mks Hollow Offroad ir Losiu daugiau niekoŠypsena

fain Šypsena

Cha cha ish pradzhiu priekyje manes, paskui uzh manes Cha cha gerai skamba Cha cha

A! tai tu ten su draugeliu sedejai?Šypsena as taip ir supratau kad tu nieko nesupratai, nepamates to lipalo ant galinio mano langoCha cha Labas
Beje daryk isvadas, negerai kai as , atsakingas uz naujoku priemima neatpazystu nariu… Cha cha kazko retokai meetuose lankaisi…teks turbut i klubo istatus itraukti toki punkta, kad privaloma auto.banginiu nariui bent du kartus i metus sudalyvauti meete ir isgerti viena kita TaurėAlus Cha cha

Nu taip, neblogai skamba Cha cha, is pradziu is galo vairavau paskui aplenkiau per kamsciusCha cha

Xe Šypsena Pavasari uzliedziuose meete klykavau kiek galejau Šypsena Va dabar paskutiniame nesudalyvavau, bo uz juru mariu sedejau. Kitam suejime prizadu atstovaut banginiu buriui ir isgert ta viena kita Taurė Šypsena

Nu va prisizadejai , visi girdejo , taip kad teks sudalyvautiŠypsena
Xexe sakai uz juru mariu tai reiskiasi ir zaliu daug parsivezeiCha cha nu tai be butelio jau neissisuksi niekaipCha cha

Hebra, o kur lipalus dalina !!!
Man irgi reikia
KietasKietas
Nu aishku paskui AlusAlusAlus

Siaip tai visur ju buna reikia tik paieskoti, va kioske Lietuvos Spauda vienam maciau…prie sporto hales…

Siaip tai visur ju buna reikia tik paieskoti, va kioske Lietuvos Spauda vienam maciau…prie sporto hales…

[/quote]
Eik jau eik, nes shiandien buvau, jau sake visus ishpirko !!!

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Eik jau eik, nes shiandien buvau, jau sake visus ishpirko !!!

[/quote]

Tai tu gal ne taip prasei?Aš nekaltas

Sheip turiu pasiulyma jei jau turit lipala ant mashiniuko, tai priziurekit kad butu nick’as ant jo o tai kiek machiau banginiu beveik ne pas viena nick’o nera labai nervina. Vadovybe imkites tvarkos bo jau nekas reiktu ir istata prideti kad lipalas butu priziurimas.
O machiau BMW huliganke su panevezhietishkais numeriais ir juoda mersa 124 su kauno numeriais, nepamenu nicko, bet speju tas kur buvo meet’e prie metelio.

Jo, filmas tai Gerai

kokia ji cai bajjjsi …