OT: Labai reikia pagalbos del informatikos

OT: Labai reikia pagalbos del informatikos

tai va,programuojam mes dabar su tuo turbo pascaliu…reikia programa sukurt,kuri apskaiciuotu lygiakrascio trikampio plota,kai zinomi sonines krastines ilgis ir virsunes kampas.gal kas jau daret toki dalyka?padekit,jei galitŠypsena

nieko sunkaus tik reikia formuliu visu kas kur ir t.t.
pirma jas sudelioji kaip matematishkai skaichiuotum pazhiuri kiek kintamuju gaunasi juos aprashai kaip real ir surashai formules i programa ir vsio, aishku grubei pasakiau bet gal pades, nes be paskalio ir be formuliu sunku pasakyti

Satina, lygiakraščio trikampio visi kampai yra 60 laipsnių. Turbūt kalbi apie lygiašonį? Mirkt

nu ne,tikrai sasiuviny parasyta lygiakrastis

nor dazhniausiai pagal krashtine ir kampa apsiskaichiuoja stataus trikampio plotas labai lengvai ypachkai kampas 30 laipsniu ir duota krashtine priesh ji, bet tai neesme nes formules ir skaichiavimu buda imk ish knygu tik teisingaiivesti jas reikai

aciu uz patarimusŠypsena

Jie tau nepadejo ane ? Cha chaCha chaCha cha

pasiusk mokytoja kuo toliau turesi semestre 5 bet nors gerai jausiesi Cha cha xixixxi sakyk naxer tas pascalis juk informatikos egze programavimo nebus Cha cha

Lygiakrakraščio trikampio visi kampai ir visos kraštinės lygios
Plotas:
K = aasqrt(3)/4 (1)
čia a - trikampio kraštinė

Lygiašonio trikampio 2 kraštinės ir 2 kampai prie jų yra lygūs:
Plotas:
K = bsqrt(4a2-b2)/4 = aasin(B)/2 = ab*sin(A)/2 (2)
čia a - trikampio kraštinė, b - trikampio pagrindas, A - kampas tarp šoninės kraštinės ir pagrindo, B - kampas tarp šoniniš kraštinių.

Pagal 2 formulę:

program plotas;
var
krastine : integer;
kampas : double;
plotas : double;

begin
writeln(‘iveskite krastine:’);
readln(krastine);
writeln(‘iveskite kampa:’);
plotas:= sqr(krastine)*sin((180/Pi)*kampas)/2;
writeln('Trikampio plotas = ', plotas);
end.

Tik klaidas pasitikrink, nes per 10 metų Pascalis išgaravo. + esu siaubingai neatidus. Mirkt

Exx, blyn… Noriu mokytis. Cha chaTaip

ti geriau krashtine daryti real, nes gali mesti klaida kad negali apskaichiuoti

Sutinku Taip

gal gerai kad as tokiu nesimokiau ir nesimokau Apakęs bo jauciu nugrybauciau iki Afrikos ir plius pc gyvuju tarpe nebeliktu Aš nekaltas

[quote]Magii rašė:
gal gerai kad as tokiu nesimokiau ir nesimokau Apakęs bo jauciu nugrybauciau iki Afrikos ir plius pc gyvuju tarpe nebeliktu Aš nekaltas
[/quote]

Magii, mokslo šaknys karčios. Vaisiai irgi.Cha cha

Bet aš mėgstu Schweppes TaurėTaipCha cha

cia prie to pacio kuo skiraisi turbo pascalis nuo pascalio ?

tuo pachiu kaip Delfis 5 nuo delfio 6 Aš nekaltas

Kaip nekenciu programavimo su paskaliu… PiktasAš nekaltas

Beveik gerai tik sulioj double nesimokina Cha cha
O jei trikampis lygiakrastis tai programele tokia Cha cha
program trikampis;
var krastine , plotas : real;
begin
write('iveslite krastine ');
readln(krastine);
plotas := sqr(krastine)*sqrt(3)/4 ;
writeln('trikampio, kurio karstine yra ‘,krastine,’ plotas lygus ',plotas);
readln;
end.
Tikrai gerai.duodu zodi Cha cha ir mokytoja bus suzaveta Cha cha tik nusirasyk be klaidu su visais kableliais ir apostrofom.

O mokytis tikrai buvo gera

Oi tas Pascal… Geriau jau Visual Basic 6 Šypsena SatinaŠypsena Gal jau nunesei ir atsiskaitei???

jo as wordo nemoku o cia dar programuot kita semestra reiks tai is vis kaput bus man Liūdna