OT: Kokioje draudimo firmoje draudetes automobili kasko draudimu

OT: Kokioje draudimo firmoje draudetes automobili kasko draudimu

nezinau buvo tokia tema ar nia,bet noriu paklausti.kur draudete savo automobili kasko draudimu. Teip pat noreciau pasiteirauti jusu nuomones apie konkrecia draudimo firma balticums. Kaip ten su tom ismokom nelaimes atveju ar visada ismoka

Šiap tai pusė velnio ten pas juos , tik ilgai tenka laukti kol išmoka… NekaltasA700

buvau balticume apsidaraudes pries kokius 4 metus. viskas buva narmaliai. viska ismokejo. dabar ergose apsidraudes.

Kasko imciau Ergo,arba Lietuvos draudime.

Draudziausi dabartineje PZU Lietuva. Nedaryk mano klaidos ir NESIDRAUSK pas juos net jei ir du kartus mazesne imoka butu ne pas kitus. Visiska saraskino kontora, su 0 pagarbos klientui ir 0 vidines tvarkos. Po vieno is ivykiu ismokos laukiau 15 menesiu Apakęs ir sumoketa buvo tik tada (praeita savaite) kai isijunge atitinkamos tarnybos, nors visi reikalingi dokumentai buvo sutvarkyti iskarto.

Draudziuosi Lietuvos Draudime.

Lietuvos draudimas ir ERGO Gerai

bet ismoka?

Pas draugus Baltic Polis!!! Gerai

Ir nesidrauskite Baltik Garant jokiais draudimais… Apie Kasko net patyliu… Avarija ivyko, kur nukentejo 4 auto, mano auto neremontuotina buvo pripazinta… nu Baltik Garant tempe ir istempe guma net 11 savaiciu po ivykio… Pikciauia buvo, kad vis ta pati man aiskino, kad jau pinigus pervedam, jau direktorius pasirasineja ir t.t. Sharashkino kontora… Nesinori tureti su jais daugiau jokiu rikalu… Ir kitiems nepatariu…

balticums’a pazystu asmeniskai tai ten nesidrausciau… arba nebent civiline Taipkasko apsidraudes LD … jokiu problemu visiskai

o kas ten negerai?

Kiek teko susidurti - TAIP Nekaltas

as irgi

Manyčiau reik ait ant patikrinto patikimumo - LD, Ergo , If… Nekaltas Nekaltas A700

Viena masina buvau apdraudus Lietuvos draudime, tai po didelio autoivykio kur man 22000 reikejo grazinti kita diena po saskaitu pristatymo sumokejo Apkabinimas, dabar lindroj, tai tik maximos aikstelej idauztas dureles tvarkiau, 690lt pervede irgi po dienos - jokiu problemu. tai kol kas tfu tfu tfu…

man ten salygos nelabai priimtinos…o vat balticums siulo tai ka as noriu… bet vat klausimas iskarto kaip jie ten tvarkosi…ar padoriai moka

Jauciu reikia man pasidaryto copy/paste savo rasliavai, nes ziuriu kas ketvirti islenda po toki Pilypa. 1.Kasko draudi del: a. tik vagystes b. del “aprinkimo” ar smulkaus ivaziavimo i tave be kaltininko c. a ir b atsakymai teisingi 2. Masina tokia,modelis,metai: a. “aprinkinejama” (audi cupas/90, xedos, bmw5) b. “neaprinkinejama” (prancuzai, silke) Kadangi cia visi tokie bais kruti siulantys LD Erg,If, tegu nepamirsta pamineti francizes ju, kuri maziau 300Lt nebuna, o be jos tikrai neskuba draust ypac jei auto >9m, arba jei draudzia be, tai dar +francizes dydis prie ir taip nekujovos imokos. Todel jei auto nevagiama, bet “aprinkinejama”, tai siulyciau eiti i visus tokius Balticums, BGarant’a, Reso, pas kuriuos gali draustis su 0 francize, na jei visai nekalbi tai gausi kaip zmogus is gatves 100Lt. Kadangi aprinkimo/ibrezimo atveju tavo auto kaip ir islieka veiksnus ir zala buna iki 500-600Lt dazniausiai, tai manau geriau palaukt pora men ir gaut visas babkes nei is kokio LD su 300-400Lt numinusavimu. Manau i si tarpa patenka 90% apsidraudusiuju. Aisku yra sunkiau tiems 10% kurie patenka i tokius atvejus kaip kai : 1.Patys suvaro savo auto iki remontuotinos/neremontuotinos ribos. Nes cia irgi is kalbu tik zinau kad mazesnieji daznai nori remontuoti tokias nors jau nelabai buna ka. 2. Masina visgi pavagia. Bet manau sie punktai turi labai maza tikimybe nutikt palyginus su kitais draudiminiais ivykiais, nes 98% iki cia aprasyto “1” daveda kitas kaltininkas kurio civilinio dr. pasirinkimo neitakoji jau… Bet jei tavo auto ieina i vagiamuju top5 kokius, tai jau geriau tada pas didesnius, nors ir francize ten, bet kadangi auto nukoseja su visom signalizacijom ir is saugomu aiksteliu tai geriau jau dzin tie 300-400Lt kaskart is savos kisenes jei ka…

mano masiniukas jau aprinkinetas: veidroduka nupiso ir antena bl sukos islauze … o vogti tai tik ant buksyro ja nuvilksi Šypsenajei labai noresi…tad man ir reikia su 0 francize