OT: koki idomu nuotiki apturejau siandien su policininku :] ir klausimas tuo paciu :]

OT: koki idomu nuotiki apturejau siandien su policininku :] ir klausimas tuo paciu :]

zodziu siandien pripazystu padariau avariniu situaciju Liūdnas berods dvi Liūdnas mat per mokslus ir darba siandien nemiegojau Liūdnas

zodziu kur yra gatve vaziuojant prie kauno mariu ir ta parduotuve "Silas" ten yra ziedas tai va as per durna galva is pirmos juostos sugalvojau tiesiai vaziuoti… o ten tik sukti buvo galima i pramones pr. zodziu gavos kad uzkisau dzipui bet staigiai pasukau i ta pramones pr. nu lyg nieko ir nenutiko

paskui chemijos gatvej prie mentines kur yra ziedas tai kaip supratau persirikiavau ne ziede bet jau is jo isvazeves nu ir kaip supratau uzkisau policininkui…

zodziu grystu namo paskambina i namus sako tokia ir tokia pavarde ar yra namuose ? nu as sakau kurio reikia nes ir tevas ir brolis tokiapat pavarde :]] nu sako tas kuris vairuoja volvo valstybiniai numeriai xxx xxx :] sako atvaziuokit i chemijos pr. kabineto nr. toks ir toks
as ten paklausiu kas nutiko sako atvaziuokit ir paaiskinsim :]

nu ka as biski issigandau nes siaip jeigu ten ivyko avarija tai bl gaunas kad pabegau is yvikio vietos o cia jau ne juokai as tai nieko nemaciau nu nuvazevau namo ir viskas

nu ka iskarto draugeliui paskambinu :] pasikonsultuoju apie tuos ziedus kaip ten kas ir nuvaziuoju

nu iskarto teisias mano paeme ir sako kad ten ir ten tokiu ir tokiu laiku padariau avarine situacija ir bauda nuo 400 iki 800 Lt nu as matau kad geriau nesigincyti iskarto liudnas studento veidas
ir klausimas: ar galit parodyti kur as ten vazevau nu tipo nufilmuota

aisku nieko nera nufilmuota

bet jis man sako as tau bauda galiu israsyt ir teisias iki 3 men. atimti ir dar gali pvz padaryt taip kad man tas teisias reiktu perlaikyti

aisku pasisnekejom apie ta situacija jau kai teisias atidave pries isiedamas dar paklausiau:] sakau o jeigu per teismus ait ? nu tai jis sako kad tipo nieko nebutu tipo jo tiesa ir viskas

tai dabar kaip cia yra ? ar gali jis nubausti mane ? tuo labiau kad kaip supratau jis su civiline masina buvo o as dar draugeli turejau salia

man rodos jeigu tarnybos metu tai gali Nekaltas

bet kai pagalvoji visi yrodymai tai zodiniai tiktai jokios nufilmuotos medziagos nieko… tai as sakyciau as persirikiavau ziede ir nieko nezinau

nzn idomiai gavosi pirmakart taip :]

Nieko jis tau pripiest negali. Teisme viskas nulektu
Nebent prades falsifikuot irodymus, kad stabde, bet pabegai. Bet tada turi uz pabegima trukteletCha cha

Gali stumt savo tiesa ir niekas neyrodys, kad buvo kitaip. Pvz.: mamos bendradarbis vaziavo berods prie Shakiu ir virshijo greiti. Sustabde mentai, rodo jam i pistoleta ir sako va tavo greitis. Tas nedurnas sako cia nemano, laikas yra nuimtas kuriuo momentu mano greitis buvo tox? taj zdz aiskinosi koke puse val. kol mentai neishlaike ji paleido Šypsena

Išviso nereikėjo i ta mentine varyt o jei skambina turi pasakyt kokia priežastimi iškviečia.

Tai nubaude ar ispejo ar pasikalbejai tik?

Gal ir nepadarytu nieko, bet kita vertus kam nesamones keli isdarineji, kitakart ne bauda, o i galva israsys koks kietas bicasCha cha

baigesi tai viskas normliai :] teisias atidave ir draugiskai issiskyrem :]

nu zinau kad negerai taip daryti ale kad bl taip jau gavosi netycia ir viskas :]]]

siaip kaip supratau is jo kalbu tai jis sustatytu man kaip koki protokola nu oficialu dokumentai ir viskas o tada jau butu man bedos kad ir teismuose o dar kaip minejo kazkas suklastoti gali pvz jis kokio kolegos paprasys ta padaryti nu varijantu cia daug
taip kad geriau buvo nuvaziuoti pasikalbeti ir viskas

ale atkaklus koks kad taip skambinti gi reikejo ir susirasti duomenis mano ir viska :]
as kai vazineju ir man pakistuku padaro tai niekad nesinervuoju :] ir net nepypsinu ir negazdinu zmoniu :] o siaip tai as jokiu masinu nieko nemaciau :]

ai tiesiog toks nutikimas ir tiek
sakau gal kitam pasitaikys tokia situacija tai bent jau sudarys plana kokinors kad graziai viska pabaigti ir draugiskai issiskirti :]]

stabdyt gali tik uniformuoti ir darbo metu , su nustatytais stabdymo signalais, buvo ir man tokis varijantas (pasiieskok temos " uzkisau komisarui&quotMirkt krc dasivijo i kiema asilelis tipo avarine situacija padarei , sako parodyk teises, nu krc galvoju kas tu toks kad as tau turiu rodyt (kazkoks mentas-komisaras, bet be uniformos, ir asu paprasta masina) bet mastau nu ziurek gal greiciau atsikabinsi , padaviau (ir padariau klaida) o tas zasinas pasieme teises ir KP isviete telefonu savo , atvare KP tai je ne savo noru , bet surase protokola nes komisaras liepe, sako mes nieko nmatem, negalim surasyt, bet visteiek teko graziuoju sumoket 400lt, nes tingiu daugiau po teismus tampytis,
negana to su anstoliu dar bylinejuos Nekaltas

nu as silutej prie mentines ant bardiuro uzvaziavau apsisukau, priesais mentines langus ir nuvaziavau…koki kilometra… Cha cha Parsivijo mentu masina, ir po dokumentu apziuros sako vaziuojam iki nuovados… O ten jau puse nuovados susirinko pabart manes…tipo koks negeras mentams pries langus ant nbardiuru laipiot, ir israse kviteli 100lt uz vazinejima bordiurais… Cha cha

kakaja bol…PavargęsLaimingas

mda… eilini karta isitikinu kiek daug ant Lietuvos susileideliu isgirde rageli balsa pasakanti ka as kazkodel tureciau daryti ar dalinti dokumentus pirmam pasitaikiusiam kuris to reikalaut neturi jokios teises…
nu kagi, kas istatymu ir savo teisiu nezino, tas babkes moka…

autoriui: uzkisai, neuzkisai… nesustabde ant karstuju, kokios tada kalbos , sakoma "ne ash, nieko neprisimenu, gal kazkas pasiskolino masina nes dokus laikau atvirai ir t.t."
bozhe moi kaip jus savo laiko ir babkiu nebranginat…

cia kazkokia nesamone , galejai nevaziuoti ten i mentine ir tau nieko butu neprip… Dabar isivaizduok situacija mane pamato gatveje kazkoks mentas parvaziuoja i mentine susiranda mane per paieska ir issikviecia i mentura ir tau tiek gali pripis… kad net rukstu bus o tu su viskuo sutiksi ane Kanda

del tokiu kaip tu (nieko asmenisko) ir jauciasi komisarai visagaliai, galintys babkiu pasiplest is klaida padariusio. beje, tas komisaras savo isakymu paprastiems KP priverte KP nusizengti. o tu jam dar babkes moki uz nieka.

Jie tokie jauciasi ne "del tokiu kaip jis". Ir ne auka kalta, kad neuzrakinta masina vagis apiplese. Kaltas yra kaltininkas. Jei mentas gaidys, reiskia jis pats kaltas kad jis gaidys. Jei vagis vagia, reiskia jis pats ir kaltas.

Demokratiskai gyvenant erdves nusikaltimams yra iki soties ir del nusikaltimu kalta ne aplinka KavaRolas o patys nusikalteliai.

Zinoma… gaila kad visuomeneje yra siuksliu. Ir dar uzimanciu pareigas.

1. Tu darei nesamones;
  2. Nuvaziaves i polivija buvai neteisus, reikejo klaust pavardes pareiguno, pamaciusio tavo avarine situacija, ir ziuret ar jis tada buvo tarnyboje, ar civilis:
    a) jei civilis - viso gero, papuskit man i duda visi, nieko neirodysit;
    b) jei pareigunas tarnybos metu - tai pakliuvai ir ramiai pasiulai simta litu, nes pareigunas, turejes igaliojimus tuo metu kai tu suda malei, bus teisus teisme, o tu jau galesi bandyt irodinet kad buvo ne taip kaip jis sako, cia ne jis turi teismui irodyt, o tu gali bandyt, bet kadangi is tikro tu pats ir susimovei, bus sunku. Nesuprantu, ar cia kaune ne tokie istatymai kaip visoj Lietuvoj, ar tu is palmes iskrites, kokia po velniu filmuota medziaga?

is dalies su tavim sutinku, bet… tuos vagis, nusikaltelius ar negerai besielgiancius pareigunus mes galim nuleist ant zemes. Pirma, turim zinot savo teises ir pareigas. Jei pareigunai zinos, kad mes jas zinome, noras daryt kazka savo naudai kils reciau. Taip pat turime buti neabejingi visokiems negerumams - pilietis susimokejo 400lt uz nieka, tamposi su antstoliais ir nesijaucia nuskriaustas, kai tuo tarpu pareigunas jo 400lt turbut alkoholiui ar dar kazkam isleidzia.

Pradekim nuo to,kad tau isvis NEREIKEJO niekur vaziuoti. Taves nestabde vietoje,kai nusizengei KET ir viskas… O jeigu atvykai reikejo sakyti nieko nemaciau ir nieko nezinau

Geriausiai tokiais atvejais pasikonsultuot su advokatu.

Autoriui,
paskaiciau Tavo pasakojima ir dabar galvoju - Tu siaip idiotas ar per daug laiko ir pinigu turi, kad tokias nesamones darai?
Kur Tu girdejai, kad kai mentas, ar bet kas kitas is tu instituciju paskambina i namus ir pakviecia Tu turi begt? Yra tox dalykas kaip oficialus kvietimai, kuriuos Tau atnesa i namus, kai gauni toki dalyka, tada jau privalai pasirodyti, nes kitaip Tave gali atvesdinti ir dar bauda ikalt.
Nu bet jei jau nuejai tai dar ne taip blogai, bet kur Tavo protas sakyti, kad pats vairavai?!
Jauciu net mano mociute tokiu nesamoniu nepadarytu.
Kai turesi laisvesnio laiko atsises ir pasiskaityk istatymus, nors tokius dalykus manau kiekvienas is bendrojo issilavinimo turetu zinoti
sekmes
pasistenk nebedaryti tokiu nesamoniu, o jei darysi bent jau viesai apie tai nepasakok.