OT:keli klausimai skirti R.K.

OT:keli klausimai skirti R.K.

Kadangi sia nakti SK vel isibangavo diskusija del VIP skyrimu, o juras daugeliu klausimu sake kreiptis i R.K., tai va as ir kreipiuosi:

Kur tavo R.K. zadetas kandidatu i VIP sarasiukas (kur buvo zadetas neaiskinsiu, nes jau nusibodo cituoti diskutuojant su juru)?

Kodel vieniems VIP buvo atimtas (vandersar), o kitiems paliktas(90h)?

Kodel nebuvo atsizvelgta i mano (beje ne mano vieno) siulyma suteikti VIP DJbukiui?

kol kas tiek
sorius uz OT, bet susikaupe per daug ?

Atsiprasau R.K. ir manguto, bet noriu isiterpti (pasididinti perlu skaiciu Flirtas )

istrauka is SK taisykliu:

7. VIP suteikimas
VIP titulas suteikiamas aktyviems SK dalyviams, inesantiems svaru indeli I SK ir daranti Sporto Kluba idomesniu, patrauklesniu savo kuriamomis temomis bei diskusijomis. VIP titula suteikia moderatoriai. Esant reikalui, moderatorius gali inicijuoti (viesose diskusijose) VIP titulo panaikinima, suteikima, vietu skaiciaus padidinima ir pan. SK dalyviai gali teikti pasiulymus del VIP titulu suteikimo/atemimo.

VIP sarasiuka bet kokiu momentu galima pasiziureti, SK klube paspaudus nuoroda "Nariai". Dlia osobenno tupich sarasiukas pakartotas Moderatoriu ziniose, salia padarytu pakeitimu.

O del VIP uzdejimo/neuzdejimo vienai ar kitai personai - visiems mielas nebusi. Jei pradeti aiskintis, kodel - SK klube siam momentui 1101 narys - taip ilgai nebaigsim…

siap jei turi klausimu, gali rasyti ir i pivatu Mirkt

Valdžia pasikėlus ir su liaudimi nebendrauja!.. Cha cha

Bendrauja, tik kad atsibodo apie ta pati ir ta pati.

Nu zinot…
Man jau atsibodo
Jei nesi osobeno tupas tai turejai pamatyt, kad klausiau: kur yra zadetas KANDIDATU i VIP sarasiukas…
Tu cia tycia durniu vaizduoji ar is tikro toks esi?

Koks dar KANDIDATU sarasas? Buvo juro tema apie VIP, buvo duotas terminas pateikti savo nuomones iki 06 04d., po to viskas buvo apibendrinta ir padaryti pakeitimai VIP sarasiuke (realiai gavosi ne 0604d., o truputi veliau). Kandidatu sarasas - visoje toje temoje apie VIP.

Dlia osobeno tupich cituoju:

Cia turbut tavo zodziai?

Zr. zemiau, is ten, kur anas mano citatas imi, 129 zinute:

"VIP saraso pakeitimai ir visas VIP sarasas idetas Moderatoriu ziniose.

Po paskutinio update’o SK VIP sarasiuka sudaro 22 nariai.

Del keletos dalyviu iskilo abejoniu: vilnius23, LAPARDE, Van Der Sar. Jie kaip ir buvo tarp siulomu kandidatu, vis tik kol dar i sarasiuka neitraukti, bet jei susilauks didesnio palaikymo, tai…
<…>

Minetas oficial VIP sarasiukas ir yra VIP sarasas - jei dar pateikti tik kandidatu sarasa - tai ka tada mes visi veikem ta savaite ar tai 10 dienu?

BTW, jei yra dar kokiu klausimu - gal p.mangutas prasome man i privata - ar sukam dar zinuciu SK skaitliuka - kiek pastebejau, gana aktyviai reiskiesi ir tamsta temoje apie VIP, ir VanDerSar - gal tuoj iskils dar vienas klausimas: kodel as ne VIP, gi tiek nemazai prirasiau i SK?

Dar karta pasikartosiu - nenoriu apsimesti neklystanciu dievu ir, visai to neslepdamas, galiu pasakyti: taip, gali pasirodyti, kad VIP sarasas subjektyvus, bet… Kodel, pvz, neuzdejom djbukiui, Laparde ar nenuemem Zakui ar dar kazkam kitam… Kodel kazka buvo uzdetas VIPas VanderSar…
Virs 1000 nariu, aciu dievui, turim. Ilgai reiketu aiskintis del kiekvieno…
Del balsavimu, jei jau p.mangutui susidare tokia nuomone, kad turetu toks dalykas buti ir VIP renkami balsavimu - is patirties SK galima sakyti, kad bardakas gautusi - prades reikstis visokie klonai ar tai dalyviai, kuriu paprastai, diskutuojant apie sporta, nei kvapo nebuna, VIPai prades saukti, kad ju balsas turi prilygti 3, 5 ar 10 balsu… Ne

k
gali rakinti
jei kils klausimu rasysiu privatan

ka cia rakint trink nafik kad neimaisytu cia siuksles visokios