OT. kaip mane apgaut norejo

OT. kaip mane apgaut norejo

Visą laiką važiuojant laikyt įjungtą kamerą? Nekaltas

[/quote]

turet pasoniai pasiruosus reiktu. geras dalykas kamera turet. reiktu seni salti gal uzlaust Cha cha

permeciau tema greit, tai kur vaziavot ~70 o ju fenas parode ~78 (kaip pvz) o jus jau iskart, mentas cia **** prota. primeskit kad ratai gal siek tiek kitokie uzmauti (jau keli km/h paklaida gaunas) + senos masinos, taip tiksliai greicio nerodo, kaip kad noretumem + dar feno siokia tokia paklaida ir gaunasi kad is niekur 8 km/h atsiranda BaisusNekaltas

o siaip tai kiek mentai buvo sustabde, tai visada buvo reikalas Klasta nu viena kart nakty tik kai profilaktiskai paeme, tai issipisinejo ir gesintuvo su vaistinele reikalavo Kanda bet vistiek teko paleist Kietas

Isivaizduoju kaip sesksis su mentu sneket, kai del mazesnes baudos, kai tu ji filmuosi Girtas

feno paklaida minusuojasi is nustatyto greicio, pagal istatymus visi neaiskumai yra nusizengusiojo naudai. Taip

aha, mane irgi tik su reikalu imaTaip pora syk tik siaip sustabde, va neperseniausiai nakty variau, tai kai pamate kad dok tvarkoi tai liepe bagazine atidaryt, vsioŠypsena

siaip, pagal visa filosofija, tai jei tave sustabdo dokumentu patikrinimui, tai tik patikrina ir visks, nebent koks reidas ir pan., tipo negalima patikrinus dokumentus po to prasyti vaistinele parodyti, avarini, vaistu galiojima tikrinti… sustabdant turi buti nurodoma priezastis iskarto, del ko sustabde.

zinai, pradek ten aiskintis tai neduok dieve paprasys vaistineles ar gesintuvo, tada man amba nes nieko neturiu

zinai, ilga laika irgi maniau, kad nereikia aiskintis, atseit buk asilas ir leiskis dulkinamu, bet kai jie is vis isnaglejo, tai dabar kiekviena karta pasiaiskinu biski (nu nesiunciu nx iskart, bet padiskutuoju) - tas gerai veikia, kai pamato, kad zmogus gaudosi, tai jiems patiems geriau greiciau tave paleisti.

as irgi padiskutuoju jeigu matau kad iseities neraTaip

islekiu as karta is mcdonaldo, nespejau ne poros simtu metru nulekt ir opa zalia stotele…is po darbo lekiau tai vos nepraskridau pro juos nepamates…sustojau prieina, laba diena inspektorius Kapeika ir t.t. va sako ziurek kisdamas fena, matau 70 Nekaltas nu ka nusivede i savo masina sako 100lt+vienas balas…o as - vyrai dekit ta simta, o tas vienas balas nesolidziai atrodoLaimingas tai tie ir zvengt pradejo.sako baustas?nu ne ( lyg ir ). pasirodo baustas uz sviesas (a pimp… znjt kada ).nu bet galu gale surase protokola uz dirzus 40lt ir paleido…nueidamas as dar jiem dekui vyrai ir gero darbo palinkejau Cha chaCha chaCha cha

Papasakosiu kaip buna teisme.

Teisme buni tu. Ir pareigunas mataves greiti. Arba surases protokola. Pareigunas sedejas salia nesiskaito. Pareigunas su esancia sistema gali vietoj 102 uzrasyti 122 ir 142 ir kai kalbejau su pareigunu jis ta pripazino. Kad pilnai tai gali padaryti. O teisme pareigunas auksciau. Nes jis daves priesaika ir t.t nors galbut vargais negalais baiges 12kl. O mes tik šestiorkos prieš sistema. Prieš AMB prieš ZUO ir t.t

nors net tokioj turkijoj. Taip greicio nebematuoja kad isvengt tu bereikalingu teismu. O pas mus korupcijos lizdasBlogai

ir dar blogiauBlogai

del paklaidos sutinku del auto senumo ir ratu ir t.t. bet mano atveju tai buvo vaziuota ~70, rode 89, automobilis 2006 m. pradzios, ir ratai standartiniai orginalai kokie is gamyklos isbege. tai radaro paklaida negalejo but apie 20 km/h, ir kaip supratau tai radaras buvo vienas is naujesnio modelio.

Matyt apgaut norejo ir tiekMirkt

martini, netaikiau butent tau Mirkt bet siaip… nepirma kart bangoj girdziu kad skustusi ,kad 5-10km/h kitokie greiti rodo… Nekaltas

Gerai buna buna… jei man del tiek butu as nesigincyciau tikrai ale kai 20… Šypsena

gers

man irgi buvo: vaziuoju taikos pr, ties studentu sankryza raudona, stoviu- laukiu, matau prie ekstelekomo nusukimo mentukai glaudziasi prie stulpo, bando uz stulpo pasislept, bet pilvas didokas ir vis islenda…
na zalia, pradedu judet, pirma antra trecia, ir ne daugiau 50km/h (antiradaras cypt pradejo, ) taip ir judu siek tiek i prieki issokes, stabdo Vau!, prieina, sako kur skubi??? sakau neskubu, 50km/h ir ne daugiau, sako 85km/h Vau! sakau ka??? Baisus pirmas issokai ir greiti virsijai, sakau, jus durni ar ka? as prie sviesoforo stovedamas jus maciau, tai kurio galo as dar greiti virsysiu, ka durnu mane laikot??? tai net teisiu nebeprase, sako laimingo kelio, Nekaltas

likimo broliai vos ne Cha cha

Tai vat ir kyla klausimux tokis, KIEK TAS DAR TESIS??? Bl, vien banginiuos tokio stiliaus temu apie ‘zaliuju’ (ypac Kauno) darbo ypatumus KandaApsvaigęs