OT: InfoBalt 2004

ežia kiosks ir man patiko Gerai

žmonės, negaiškit laiko ir neleiskit pinigų tam infobaltui. paskutinis šlamštas tikrai. T2 kaip ir pernai turėjo labai nykų stendelį su pora besistaipančių bei skrajutes dalinančių panikių…omnis visą laiką svaigo apie savo pyptonus (bent jau tą laiką, kol buvau tam pvilione)…o bitė išvis, sugalvojo kažkokį b-club. pridėliojo nepatogių sofų ir fotelių, pakvietė kelias muzikines grupes (tikrai Gerai) bei už 30ct pardavinėjo kokteilius (reikėjo nusiųsti sms už 30ct su užsakymu ir gaudavai gėrimą)…na, viskas labai gražiai padaryta, bet čia gi operatorius, o ne pramogų klubas! vienintėlis omnis ir eurocom’as (pastarojo stendas irgi labai kuklus) teikėsi pademonstruoti naujus telefonus. na, dar NOKIA turėjo didelį stendą lauke. o nei SE, nei Motorola, nei Siemens, nei kas kitas savo stendų neturėjo. Išvis, dauguma stendų labai niūrūs, įdomesniu naujų produktų demonstravimu išsiskyrė vos kelios firmos. veikė išvis gal tik 3 pavilionai. jei dar vyks, gal reiks nueti į kokį seminarą, tuo dar nesidomėjau…bet saau, žmonės, neleiskit pinigų ir nefaiškit laiko - paroda to neverta Ne Blogaigerai, kad su pakvietimu ėjau…būtų gaila net ir tų 5Lt Nekaltas

as tikejausi ko nors naujo… 3G or smth… mokejau 15 lt… gerai kad nors bilieta y loterijos dezhe ymeciau… Nekaltas

Nevažiuosiu. Kelionė 200 km, tiek pat atgal… Neapsimoka. Du chaliavni kvietimai nueis šuniui ant uodegos. Jei kas nors iš Radviliškio ar Šiaulių norit, galiu atiduot. Aš - Radviliškyje. AUGIS

kas čia per agitacija ???su tokia agitacija tik mažinamas lankytojų skaičius… Cha chanzn… nors aš iš pavevėžio, bet nuvažiuosiu… reikia pačiam pamatyti ir tada daryti išvadas…

Sveikas LabasMan tie kvietimai praverstų… ryt važiuoju į vilnių… bet… iki panevėžio nuo radviliškio toli… Liūdnasteks mokėti po 7 lt…

ne agitacija Netiesiog nenoriu, kad žmonės leistų pinigus bereikalo. parašiau savo nuomonę. toks jau forumų principas - dalitis informacija Labas

As vistiek ryt vaziuosiu, nors ir sakot kad nieko gero siemet.

aš taip pat… Mirkt

Augism but gerai tie pakvietimai, nes turbut vistiek leksiu i paroda!

gal kas is utenos vaziusit ? bl noriu telefonu paziuret ir pamaigyt Taip

tikrai nieko gero… db esu parodojeee…

Cha cha jauciu dabar avigena eile gale tawes laukia,kada gales prieiti prie pc Juokiasi

Kiek prisimenu, mano telefonas bangoje skelbiamas viešai. Skambink, atvaryk į Radviliškį ir pasiimk. Man tikrai negaila. Dar sūnus susirgo, tikrai nevažiuosiu. AUGIS

Tavo tel. neskelbiamas Ne[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2user.show/51424-=(2284940 19](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2user.show/51424-=(228494019)

Rašyk savo tel. Nr į privatą, įkalsiu majaką ir perskambinsi.

Man pakvietimo nereik,as tiks siap atkreipiau demesi Šypsena

na totalus parodos regresas. kadangi paskuniais metais parodoje dalyvaudavau kaip dalyvis tai truputeli is kito rakurso i viska ziurejau tuo tarpu siais metais as nuejau ( visa laime kad su pakvietimu ) ir perejes visus stendus ir visas sales tiesiog priejau tokios isvados kad pribrendo tas metas kai sia paroda reikia daryti kas du metai o ne kasmet. Apie atskirus dalyvius neklalbesiu nes beveik nera ka kalbeti. Taciau bendras vaizda tikrai ne koks. Ir dar kazkodel rimtesniu zmoniu ( kuriuos tikrai domintu visos technologijos is profesionaliosios puses)tikrai nepastebejau daug o didzioji lnkytoju dalis yra tokie veikejai kuriems idomu guti tusinuka maiseli arba makulaturos… Zodziu kuo tolyn tuo blogin…

nieko tokio baisaus jau nebuvo… Nekaltasomnio sesutės tikrai Niam niambitės įrengtas b-club tikrai patogus pasisėdėjimui pavargusiems nuo vaikščiojimo, plius dar gera muzika ir pigūs kokteliukai Taurė… nezhinau tik ar tie kestsIRvyts čeburėkai skanūs buvo Šypsena eilėėė tookkia, kad badu numirčiau kol sulaukčiau Mirkt (tuoj įmesiu fotkių) aišku, viskas ką paminėjau yra absoliutus OFF TOPICAS kas dėl gsm tematikos, tačiau gsm naujienų aš ir neiškojau Mirkt

nusigyveno Infobaltas Žliumbia Žliumbia Žliumbiabuvau šiemet ir prieš du metus… galiu pasakyti tiek, kad viskas buvo šiemet daug neįdomiau… viską apėjau per valandą… ir nieko įspūdingo nepamačiau… tiek, kad dalyvavau telekomo konkurse, kur klausimai buvo: kaip vadinasi eimailas lietuviškai ir t.t. toliau… turėjau kompiuterijos lošimo bilietus… laimėjau kepuraitę, servetėlių valyti ekranui, markerį kompaktams užrašinėti… ir aišku, užsiprenumeravau žurnalą… už tai gavau saldainį Cha cha Cha cha Cha cha (žadėtas laimėjimas…) daugiau nieko ypatingo nemačiau… omnitelis su savo pyptonais- nesamonė… geriausias šalies operatorius nebeturi ko pasiūlyti vartotojams… Cha chažodžiu… negaila tų 7 lt., nes norėjau įsitikinti kas tai per paroda… makulatūros parsivežiau daug… ir iš jos jokios naudos…