OT: Grazios merginos - pasikelusios, nepasikelusios - negrazios

OT: Grazios merginos - pasikelusios, nepasikelusios - negrazios Nekaltas

gerbk savo moteris ir toliau lysdamas joms i subines, o jos i tave kojas valysis Nekaltas lopu lopas esi “internetinis” Nekaltas

kartoju 100niam lopui dar karta: sita tema manes neliecia Nekaltas nieko neturiu pries pasikelusias merginas, man kai kurios durnes net visai patinka Nekaltas

tu nesveikas lopas esi ir tiek Nekaltas

Radot del ko gincytis Juokiasi Juokiasi JuokiasiKiekvienas keliat save kiek galit, negalit but tolerantiski vienas kitam ? juk vistiek vienai Moteris galit atrodyt dievaitis,o kitai Moteris lopas.paprasa tiesa.kaip ir vieniem panos pasikelusios,o su kitais draugiskos.vat Flirtas

Grazios merginos - pasikelusios, nepasikelusios - negrazios Su tavo nuomone nesutinku…Radai kelias merginas,viena graziai ir pasikelusia,kita negraziai ir nepasikelusia…Neee…vajei,kiek daug yra simpatisku merginu ir tikrai nepasikelusiu,tik kad jus vaikinai nemokat ieskoti…pvz yra ir nelabai tokiu graziu,bet jos buna irgi pasikelusios…visokiu yra visokiu ir reikia.

nu tik netokiam kaushui mane lopu vadinti Šypsena

hehehehehehe. siaip nebutinai.

nepasikelusi Moteris taj jau rejshkia nuda negrazhi ir t.t. ???nu nesamone…

arba tik pasikelus Liežuvis Juokiasi

primena nusivylusio zmogaus nesamones… klaidinga nuomone… Laimingas

;] tai iseina as ir grazi ir pasikelus… Cha chavisas komplektas… ;]]

nu nebutinai,yra ir isimciu Nekaltas Šypsena~

kaip gerai, kad zmones prikuria temu is kuriu galima nuosirdziai Juokiasi

Ką čia juoktis iš debiliškų temų NekaltasNet nejuokinga, kad kiti RIMTAI taip masto Pavargęs

pasilaikyk ta savo sumauta honour opinion sau jeigu nerandi argumentu Nekaltas

eik sulysk i sikna kokiai peledai luzeri, daryk tai ka visada darai. Moteru gerbejas atsirado. Moteru siknalaizys esi, saves negerbi tai kaip tu jas gali gerbt? Nekaltas skuduras po ju kojom eilinis

Asile, as visai nieko pries pasikelusias mergas neturiu Nekaltas kai kurios durnes man visai patinka Nekaltas as kalbu sita tema is salies, jei nebutum asilas visiskas paskaitytum ankstesnes zinutes Nekaltas

o tau sekmes padlaiziaujant toliau - baigsi savo dienas kaip gejus Nekaltas

atkaklus dalyvis - atkaklus lopas butu teisingesnis statusas Nekaltas