OT: Fizikiniai bandymai automobilizme

OT: Fizikiniai bandymai automobilizme

Vilniaus Universiteto Fizikos fakulteto mokslininkai bandymu metodu nustate, kad praktiskai betkuris siek tiek didesnio galingumo plauku dziovintuvas gali sukurti galinga oro srauta, kuris istengia akivaizdziai sumazinti net ir stambiu, greitai judanciu objektu judejimo greiti… Apakęs!!!

Salikeleje stovincio laboranto Laimingas rankose laikomas ijungtas plauku dziovintuvas buvo nukreipiamas i priesais atvaziuojancius automobilius, sunkvezimius bei autobusus, kurie, veikiami plauku dziovintuvo oro srauto, imdavo leteti nepriklausomai nuo kiekvienos bandyme dalyvavusios transporto priemones aerodinaminiu savybiu ir sugebedavo igauti ankstesni greiti tik pravaziave laboranta su plauku dziovintuvu beigi istruke is plauku - dziovintuvo oro srauto… Apakęs!!!

Tame paciame bandyme dalyvave Vilniaus Universiteto Filologijos fakulteto mokslininkai LaimingasLaimingasLaimingas tuo metu surinko neikainojama kolekcija fraziologizmu, epitetu, sinonimu, palinkejimu bei kitos idomios tautosakos KandaKandaKanda, isgirstos is pro laboranta su plauku dziovintuvu Pavargęs pravaziuojanciu vairuotoju is ivairiu Lietuvos tarminiu regionu. Tūsas

Tau su galva viskas tvarkoj, kad "tokius" fenus naudoji?

Su galva man gerbiamasis viskas tvarkoje (turiu galiojancia medicinine pazhyma Cha cha), tik su tamstos humoro jausmu kazhkas tikrai netvarkoje… Girtas

Cia, mol, kiek man mano neislavintas humoro jausmas gali patarti kalba eina apie tai… t.y. susieta su liaudyje mentovskais itaisais, vadinamais fenais… pravaziuojant pro tokius visi stopudovai pristabdo Cha cha

Aha, mes irgi taip darem kazkada jaunystej Šypsena Pas mane buvo shiurpaz (vaz2103) dauztu sonu ir jo dureles ir sparnas buvo juodos spalvos. Kazko belaukiant prie Moletu buvo labaj liudna, tai issitraukiau piltuveli is bagazines ir atidarem medziokles sezona. Cype stabdziai. Juokemes daug. Bet greitai ir baigem, nes atsirado pravaziuojanciu pilieciu be maziausiu humoro jausmo uzuomazgu BaisuPiktasKanda

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Cha cha ir taip viskas sekmingai baigesi be Baisu?Cha cha