OT: Del pakylos

OT: Del pakylos

O kodel pvz kai ishkeli zmogu ant pakylos katras jau ten yr, kodel nesimato teksto kuri parashai? Ar jis atsiras kada?
Fenks ish anksto

Tik prisumuoja minutes.

Ir kodėl OT kai čia klausimas kaip tik TT Aš nekaltas Šypsena

Jo … cia turi apsiziuret - nes jei jis jau ten yra, tai minutes prisisumuos, o tavo galbut valanda rashytas romanas nueis shuniui ant uodegos… Aš nekaltas

Agi tikslei … jei ten daug ką nors gražaus nori parašyt tai pirma reik pažiūrėt ar žmogus jau ne pakyloj … o jei pakyloj - tai palaukti kol nuo ten nulips ? Aš nekaltas Painu Šypsena

Agi tikslei … jei ten daug ką nors gražaus nori parašyt tai pirma reik pažiūrėt ar žmogus jau ne pakyloj … o jei pakyloj - tai palaukti kol nuo ten nulips ? Aš nekaltas Painu Šypsena

[/quote]

Vo vo, susibiesinau

Piktas

Gali ir privatu jam nusiust Mirkt

Bet tada dinsg paslaptis - kas tą žmogų ten pakėlė Aš nekaltas

ko cia kisat tas zoles durniai ***** cia, nieko gero *bliamba*

Symbian -> Renderinu su tuo 3ds max 6 renderiu. |ViRuZO| -> Reikės pabandyti, ačiū.

va anncia imk: 3dcafe.com/asp/tutorials/max/grass/grass.asp pats pagal si tutoriala dariau Šypsena

is kur ka niex nezinot ?

Is kur galima sita programa atsisiust ?

Annacia gal su brazila renderini ? jei taip tai susirask nustatymuose kazkur P3 knopke ir ja ispausk renderindamas Šypsena

Vycka_Sco -> Aš pagal tutorial’ą dariau, tai ir uždėjau MeshSmooth 2. Bet vis tiek truputį kampuotas. Reikės mažiau išriest tas žoles, turėtų būt normaliai. O kaip padaryti paviršių? Toks lamiškas klausimas… Pvz. žemę ar dar ką? Kaip jį reikia ‘‘nupiešti’’?

MeshSmoth idėk iterations 2 ir pakaks.

nu kiek gi galima tu zholiu !!! } Žliumbia

3ds max 6. Vis dar su žole mučinuosi. Kol neišmoksiu žolės, tol kitko nesimokysiu. Kaip tas efektas tiksliai vadinasi, kad nebūtų kampuotumo? Ir kur tiksliai jis randasi? Nerandu niekur. Jau palyginti su pirmu darbu tai geriau, ką? Šypsena