OT: Biški upgreidinau savo puslapį...

OT: Biški upgreidinau savo puslapį…

Nu ką, šviežesnę, vakaryxščią nuotrauką įdėjau, jau su Lituaniškais numerėliais, bet gal ir gerai, kadnesimato, gal niex nepažins Kowno…

Labas vaikine Mirkt
tai mano prognozes pasitvirtino visdelto amerikieti paemiai shaunuolisTaip
man ir patinka amerikietishkos tachkos Mirkt
liuks Gerai

Čia biški kai kurie pletkus paleido, kad, mol, ne savos auto nuotrauką įdėjau, bet žinai, man kritika tai kaip ne kai kuriems klubo nariams - kaip vanduo nuo žąsies…

Kritika yra kritika ir gan dazhnai buna be pagrindo ir ish pavydo, bet nieko asmenishkai nerashau ne vienam banginiui Mirkt
O kas del nesavu tachku tai jei ash padirbchiau shtatuose metelius ir parsivarychiau savo ishsvajota koki eclipsa naujausa ta toki apvalo visa tai dauguma ir pasakytu kad ash grybas ir ne savo auto foto idejau taip jau buna chia lietuva.

Pritariu, žmonės nemoka ant LT pasidžiaugti, turiu dar tokį vieną įdomų aparatą GB, reix pabrandintiBaisu pardavėją, gal susiprotėsAš nekaltas, tai kai įmesiu, vėl tur būt sakys, kad ne mano ratai…

Na va, ir apšvietimą nuo manęs nusikopijavai… Gerai Smagiai važinėtis Šypsena

Good choice!!!

Sveikinimai! Mirkt

nu awtomobiliukas 1/2 welnio. turbut smagiai rieda. turiu klausima: ar ir pas sita amerikieti wisalaik dega posukiai? asmeniskai man tai kazkaip gadina auto iswaizda bo wisalaik atkreipia demesy tie ryzi posukiai o ne auto-linijos.

nezinau vaikine skonio reikalas bet manau tu tuos kalpokus greit pakeisi i normalius diskusMirkt

Labas-ash …gal dujas deciauŠypsenaBendraj neŠypsenaGera tachka!

[quote]O, kad pas jį degtų tie geltoni posūkiai, bet brudasPiktas iš vokietijos, tai viskas pagal europinį standartą padaryta, o čia tik special for picture įjungti hazard’ai…
spickas rašė:
nu awtomobiliukas 1/2 welnio. turbut smagiai rieda. turiu klausima: ar ir pas sita amerikieti wisalaik dega posukiai? asmeniskai man tai kazkaip gadina auto iswaizda bo wisalaik atkreipia demesy tie ryzi posukiai o ne auto-linijos.

[/quote]

[quote]Jums leidus, tai originalūs cadillaco STS ratlankiai, beja, neįtikėtinai lengvi, kaž kas viauktelėjo, kad titaniniai, nors aš tuo netikiu…
Stulpas rašė:
nezinau vaikine skonio reikalas bet manau tu tuos kalpokus greit pakeisi i normalius diskusMirkt

[/quote]

Xe, Caponės paklausk - jis buvo dar ant passato pasidaręs ten, kur halogenai paprastai pas passatus būna - įkišo vidun geltonus filtrus ir padarė posūkius. Atrodė tai JPRST Gerai

Vieno pazystamo tevas turi :slight_smile: Tai faina kai tas bicas vazineja su tokiu kadilaku - idomiai 165 ugio apie kokiu 60 kilu sveriantis 18-likmetis atrodo uz vairo - vos matosi Šypsena

Tai va pasirodo kokios izymiuju autobanginiu ir jiems prijaucianciu kultines tackos: cadillac sts '93-98 Cha chaCha chaCha cha
kai pries koki menesi pabandziau uzvest tema apie kiek kitoki automobili ir isdrisau paklaust,gal kas is cia esanciu rimtai galvoja isigyt toki ,tai isgirtau keleta nedrasiu pasapaliojimu,mazdaug kai visada"jo,paciau tokia viena Vilniuje,nerealus aparatas"BlogaiBlogaiBlogai
Nu tai jus gal sakau ir toliau svaikit kokia svetima nerealia tacka matydami,o as tuo tarpu jusu klubeliui bl gera alternatyvaTaip paruosiu,kuriame auto standartai bus siek tiek kitokie.jau nekalbant apie naryste.busit suzavetiLiūdnaLiūdna
nu o kol kas galit nueit ir tam cadillac padangas nublizgint.
Laikykit viercha,autobanginiaiLabas

leisk paklausti, ka sia rashliava norejai pasakyti? Kad tipo Cadillacas - meshlo gabalas, ar kaip? Netgi turtingoje Amerikoje ne kiekvienas sau leidzia nusipirkti Caddy, nes dauk pinigu kainuoja, o chia ant biednos Lietuveles zmogus sugebejo.. Pavydi - taip ir sakyk, visi suprasim, o nesvaiciok chia nesamoniu..2 Vaikinas; sveikyju- geras pasirinkimas, tai pac Europietishkiausias Cadillacas ish ju gamos, o Northstar V8varikliu pasizymi kaip itin patikimi ir ilgaamziai, linkiu gero kelio… Jei ne paslaptis - kiek suplojai?

esu kaltas esu kaltas esu labai kaltasCha chaCha chaCha cha
mano sirdis pilna pavydo ir ta geltona vette esancia mano puslapyje mielai iskeisciau i caddy,dar primokeciau,kad tik kas suteiktu tokia galimybeMirkt
o dabar rimtai pasakysiuPiktas,ponas makavelli:kai pakelsi kada nors isigyt nu kad ir cadillac xlr roadster,tada busGerai.
o del sts tai nu nepykit,bet net ir musamasBaisu nepavydesiu.
dar klausimu yra,senbuvi?

y savo asmeniny puslapy ash galiu ysideti nors ir 2002 Benz 600 AMG - tai nieko nereishkia… Šypsena Šypsena Šypsena Taip kad…Jei drozi golpa tai ir drozk toliau - nieko chia baisaus…
Ash neturiu Cadillac`o, bet nerekiu kad mol seville STS meshlas, koky chia shooda Vaikinas nusipirkai… Objektyvumo daugiau, mano drauge… Kai puse Lietuvos vazineja su VW passat o kita puse raizo su OOOO 100 tai neprasta masina…

oj makavelli,makavelli,tau gal akys pavargo bangoj bekiurksant?
1.kur as rekiau"koki suda vaikinas nusipirkai"
2 kur perskaitei sts meslas???
klausimas buvo apie kultinius automobilius baginiu tarpe,o ne apie tai,ka vaikinas nusipirko.
ai,bet ka as cia irodineju savo durnas tiesas,kam nuo to geriau?
kas is to ,kad as tau yrodysiu,kad liepdamas man drost golpa ziauriai nusikalbi?ogi niekoŠypsena
o del objektyvumo,mano drauge,tai tu irgi tik is dalies teisus.
kad puse Lietuvos vairuoja oooo 100 tai faktas.ir nieko cia blogo.
bet faktas ir tai,kad labai nedidele dalis tu,kurie turi 0000 100,netrukus tures s8.
labai nedidele dalis tu,kurie vazineja bmw e 36,nerukus vazines e46 M3
gal but tik keletas savo dabartinius nissan 200 paskeis i 350Z.bet tokiu bus,neabejok tuo.
ir stai su tokiais zmonemis,nebijanciais svajoti ir igyvendint savo vizija,mes kursime kazka ipatingo.
ka butent-ateitis parodysŠypsena