OT:Ar gavote is tele2 12.99?

OT:Ar gavote is tele2 12.99?

Tiek as pildesi uz 20lt iki lapkricio desimtos, siandien - 13 diena turetumete gauti po 12.99lt.as asmeniskai dar negavau, o kaip jums ten sekasi su sitais pazadetaisiais pinigais Šypsena ?

As dar irgi kol kas Ne nors pildziau kaip pridera Taip

nu tikimes kad visas tas reikalas susitvarkys per siandien, nes tai jau butu tele2 neistesetas pazadas…va, no fun Šypsena reikia man tu 12.99 Šypsena

vo, as jau gavau Šypsena ziurekites visi sau Šypsena tik kazkodel buvo 5centai o kai patikrinau rase 12.89…ghm Aš nekaltas nu neesme Šypsena

nea dar nepridejo… katik skambijau.
aj tiesa nustebau kai pasake tiksliai kiek litu ir kiek centu saskaitoj Šypsena

tai gi nebuk neismanelis, siusti uzklausa pigau nei skambinti, *245# ir skambinti, atsius tau visa info, pasiskaitysi Šypsena ir kainuos tai ar 10 ar 15 ct jei neklystu.

pridejo ! viskas kaip pridera.

viska pridejo, man dar su kaupuŠypsena beje saskaitos tikrinimas kodu *245# nemomamas iki gruodzio, pasiziurekit http://www.tele2.lt naujienas

Tik uzmirso dadeti kad nemokamas 4 kartus

nexuja, nemokamas nuo lapkricio 15 iki gruodzio 1os :/pasakaityk tele2.

O tu pats pabandyk pamatysi kad nuo 4 karto prades skaiciuoti po 15 ct

bet http://www.tele2.lt kitaip raso

O ar patys bandete ar tikrai po 5 sykiu pinigu nenuskaiciuoja. Pabandykite ir pamatysite

tu bukas ar ka ? nuo 15 dienos, 15!!!O kuri diena vakar buvo kaip Tau atrodo dainoreli?

lost in space of timeŠypsena

Mano brolis irgi gavo tuos 12,99.Tai jau koks laimingas buvoCha cha

Hmmm… shiap tai tikrai tik 5 kartai nemokami

kiek jums galima kartoti visa ta reikala, http://www.tele2.lt pasiskaitykit kur ten yra prie naujienu ar kur, nelabai pamenu, bet yra.pala tuojau pacituosiu…"**"Pildyk" paslaugos sąskaitos balansą bei kortelės galiojimo terminą “Tele2”
klientai taip pat gali sužinoti savo mobiliuoju telefonu surinkę kodą *245# ir nuspaudę patvirtinimo mygtuką. Informacija nedelsiant bus atsiųsta klientui į mobilų telefoną. Šiuo būdu“Pildyk” vartotojai pasitikrinti sąskaitą nuo lapkričio 15 d. iki gruodžio 1 d. galės nemokamai 5 kartus per 30 dienų nuo pirmo bandymo. Vėliau paslauga kainuos 15 centų."
nei as teisus nei jus, 5 kartus per 30 dienu.Bet tikrai pries tai rase kad nemokamai nuo lapkricio15 iki gruodzio1, kazkas numetes buvo man www.

nuMirkt