OT: Ar esat ka laimeja SMS zaidimuose?

OT: Ar esat ka laimeja SMS zaidimuose?

pvz. tokiose kaip vyksta cia bangoj, tipo siunti atsakyma ir lauki Šypsena Nes kaip tikram lietuviui kyla itarimas, kad ten tik surenka pinigus ir basta. Na bangoj tai dar skelbia pavardes laimetoju, o kaip pvz. kur buna zurnaluose ar pan. reklamos, ten dazniausiai niekur nieko neskelbia, idomu ar kas priziuri tokius dalykus?

NeNeNe

Tevas vasario men. pasieme laimeta telefona Nokia 3410 uz siustus SMS atsakymus kurie buvo "Bites pasaulio" knygeleje. Ta telefa dabar bandau parduot, na aisku ne todel kad jis butu kuo nors blogasŠypsena. Na dar pastoviai laimim maikona zaidime "Kas laimes milijona?"

nalaimiu nes nezaidziu. Bangoj tik viena karta badziau ir psio Laimingas

kazkada esu laimejes Siemens A35.

p.s. tokia tema jau buvo kazkada

No never. Bandziau visur siuntineti. visur aferizmas Liūdnas

as buvau gaves SMS kad akropoly laimejau 5000 litu Laimingas

bet kazkaip tingejau ait pasiimt…

Esu laimejes vaizdajuoste su rungtynemis taciau tai buvo labai seniai ir beto ne smsais o skambines o butent smsais kazkaip nesiseka nors sakant norint laimeti reikia zaisti

Jo, Bangos marshkinelius Gerai

Nors ir nesu azartiskas zmogus, taciau kartais susigundau tais SMS zaidimais. Deja, is to jokios naudos dar neispesiau

JuokiasiJuokiasi

Niekad nieko nelaimejau Ne Nesiseka man Nustebęs

ir svarbiausia net nedalyvaujant laimejai Šypsena

yap…mano draugai irgi laimejo tokiose loterijose…pasieme tas babkes ir bagoti dabar Laimingas
xe-xe-xe-xe…shiaip juokauju aferizmas ten, o ne laimejimas… Juokiasi

Bet vistiek malonu suzinot kad kazka laimejai ir dar tokiom sumomJuokiasi

perskaichius tokia sms shirdis ishoka…o paskui susimastai, kad jokiam akropoly gal net buwes nebuwai… Nekaltas

Buna visko… Mirkt Cha cha

Kazkada gawau sms kad laimejau cigonu kilmes waika, ir sake jei neatsimsiu tai atsius wisa tabora, bet kazkodel neatsiunte, matyt organizatoriai prasti Juokiasi Labas