OT: Ar derinat savo apranga prie masinos spalvos?

OT: Ar derinat savo apranga prie masinos spalvos?

As pastebejau,kad pats samoningai ar ne,bet apranga derinu prie savo masinu spalvos Šypsena Turiu omeni laisvalaiki.

Visiskai ne.

derinu tik tada kai po kapotu lendu Mirkto siaip tai bbd ant tos aprankos, apranga maziausiai rupi man Nekaltas

kai daug masinu turi gali derinti Cha cha blyn prie kokios cia filosofijos tave traukia? Cha cha

Neaaa NeA700

jo, kaip tik rengiuosi isigyti specialiai prie masinos priderintus rubus Cha cha

visiskai nesamoningas klausimas Kietas

Cia dazniausia bobos taiko apranga Cha cha

aha masina raudona, apdaila juoda - kedai raudoni, treningas juodas Šypsena laisvalaikiui siaip tai masinas derinu prie aprangos Cha cha

Cia panasiai ar eidami nusishikt shukuojates galva Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi GeraiA700

reikia buti dideliu auto manjaku, kad net apranga prie auto derint… as to nedarau ir niekad nedarysiu Ne

Cia panelyciu forumas ar kazka tai… Nekaltas…taip, kai lendu po kapotu - apranga pati prisiderina prie ten vyraujancios spalvos, o kai paskui atsisedu vidun - prisiderina ir vairuotojo sedyne. Tik atiderint atgal sunkiau biski Juokiasi

Didele dalis i pievas nugrybavo su atsakymais. Toks klausimas iskilo,nes uzsukes i parduotuve pamaciau raudonus batus,o jie labai jau dera su mano raudona auto Mirkt viras tu teisus-kai turi ne viena auto ir dar galimybiu,tai pradedi kreizet Laimingas O a.B maikute vyshnine pasidaryt galima? Mirkt

otkiu minciu dar nebuvo derint apranga prie auto Ne

Ne.

diz diz, ai ai, mes dizaineriai mes dizaineriai… ??? Flirtas Kietas

Specialiai tikrai nederinu. Bet perskaicius klausima susimasciau, kad pas mane megstamiausi rubai butent yra panasiai kaip ir masiniuko spalvos… Tik nezinau kad prie ko derinau… Jei is vis derinau… Ai - susimaisiau… Cha cha Cha cha Cha cha

ale tave ir patrauke… kazkaip klausimas sakyciau lankose, nors man asmeniskai pirma mintis kilo, kad butu neblogai masinas derint prie aprangos, tik tam ju reik keleta turet Šypsenao siaip tai nederinu Mirkt