OT: Akinei

OT: Akinei

Ar jus nesiojat akiniusKietasKietasKietas

iskart i aki krenta tavo tema ne del to,kad idomi,o del to,kad su klaidom rasaiCha cha

nop … tik nuo saules … beja manau isigyt … o kaikurios mergos pvz su akiniais labai sexualiai atrodo

TaipTaipTaip

Tik per tuusa Liežuvis Kietas

As nesioju akinius jau senokai nes nematau 10/5 vaizdo ryskumo ir kartu i toli Liūdnas

ne

Nori pirkti? Šypsena

pritariu tau
Mirktkarta ir man buvo uzejes noras nusipirkti akinukus graziais remeliais,ir su paprastais stiklais.Juk tai labai grazuŠypsena

Niu neshioju… ir kas? jau norechiau neneshiot, bet linzes nervoja ir nepatinka… tingiu zhaist, o LASIK operacija truputi kainoja, tai manau dar paneshiosiu Nekaltas

nu as ne siaip zadu isigyt … pas mane regejimas 0.7 0.6

nesioju…
ir turiu 5 nuo saules ir vienerius paprastus…
ir man ju dar negana… Šypsena

akiniai yra normalu ir netgi kai kuriem labai tinka. Pvz as savo seses negalejau isivaizduoti be akiniu. Tiesa, poto kai ji pradejo neshioti linzes, ir dabar uzsideda kai kada akinius - mane paima juokas…ne del to kad tychiociausi, bet dabar su jais tiesiog neisivaizduoju kad tai ta pati sese Nekaltas Nekaltas vienzo… o va man tai nesiseka su akiniais - per praeita vasara sulauziau 3 akinius nuo saules, visais atvejais buvo neatsargus yvykiai kai kas nors ant ju atsisesdavo… Nekaltas Nekaltas

Neshioju, bet ne visada Šypsena

lietuviu kalbos asas Piktas rasyk visu pirma ismok Juokiasi

Jio Akiniai gerai as pats juos nesioju daug graziau atrodau mergom labiau patinku aisku akiniai ne nuo saules

Kazkada nesiojau ,del to kad reikejo.Veliau,kai pradejau dirbti ,toki darba ,kuriame pavaldus zmones vyresni uz mane,buvau pasidariusi paprastais stiklais ir solidziais remeliais.Dabar nuo saules ,kol nereikia kitokiu.Man patinka akiniai,jei jie priderinti tinkamai.

ir siaip merginos su akiniais yra supratingesnes - nuimi akinius, o toliau jos zhino ka reikia daryti.Cha cha

Darbe juos nuolat uzsidedu(silpnas regejimas).Man jie net labai patinka.
Laimingas