OT: 50 km per val. mieste - sux :-)), bet nuo ...

OT: 50 km per val. mieste - sux :-)), bet nuo …

Nuo sekanciu metu greicio apribojimas mieste bus 50 km/val Piktas
Siaip nuo tuo laimes tik keliusnikai Ignore nes zmones jau priprato vaziuot normaliu greiciu… Kas dar nuo to laimes?

Senutes? Tikrai ne! Ju numusimo koeficientas bus net padidintas… Taip

Gamta? Tikrai ne! Del mazo greicio susidarys dar didesni kamsciai - nuo to kentes gamtos aplinka! Taip

Vairuotojai? Tikrai ne! Vaziuos taip pat, o mokes daugiau (uz benza del kamsciu, mentams uz didesni pazeidima ir t.t) Piktas

Pesteji?! Ziurekit punkta "Senutes" Cha cha

Karoce… skriadziu mus kuo toliau -to daugiau… Liūdna
BET MES NUGALESIM Cha cha

Pavadinimas per žiaurus…Kietas…su kitais punktais sutinkuGerai

viskas ore tik tau reiktu susipazint su mokanciom vazineti panelem,kad gerokai pakeistum savo nuomone, nors cia ir daug tiesos yra,
nors pati boba uz vairo esu Šypsena bet daznai nervai nelaiko ir apie kitas vairuotojas ta pati pasakau Šypsena
varazbilka rašė:
Pavadinimas per žiaurus…Kietas…su kitais punktais sutinkuGerai

[/quote]

Ok… nors visada keikdavausi kai koki nors masina daro nesamones sankryzoje 90% tai yra bobos Taip

Net pacios mergos, kai teko vaziouti su jais, kai jie yra uz vairo Apakęs
saukia "kokio ten kvaila vysta uz vairo!!!"

Be abejo cia ne visoms mergoms, bet manau, kad jiems neuztenka kazkokio pasitikejimo kelyje, ar drasos… xz… Kietas

Aga…tai tiesa kad jos pacios tai prripazista,bet nuo tuo niekas nesikeicia!!!
Mano valia, as panelem pasunkinciau vairavimo egzos iki nerealybes, o perlaikimus ant tiek sunkesnius ir papildomai kad moketi reiketu didziulius pinigus, kad net noras dingtu laikyti tos egzus!!!
Atsiprasau, bet tai tiesa mergickosTaipNepykitNe
Bet mes jus vistiek mylim…na bent jau asŠirdisŠirdisŠirdisAš nekaltas
P.S. O kai kurios paneles miegsta per arti prie automobilio uzpakalio privaziuotiŠypsena
…na tu mane suprataiŠypsenaA ne?Šypsena