originali dovana

originali dovana

sveiki! noreciau padaryti savo Vyras originalia dovanele, noreciau padovanoti gero sampano buteli ir dvi grazias taures (jau tokias maciau Dorado parduotuveje) ant vienos is ju noreciau isgraviruoti grazia fraze, skirta jam…tik dabar man kilo klausimas- kur Vilniuje tai galima padaryti, t.y. isgraviruoti zodzius ant taures…jei kas jau turejo “patirtise”, gal galetumete patarti kur butent, adresa ar pan.,nes norestusi kad tai atliktu graziai…ir kiek mazdaug tas isgraviravimas kainuoja? Nekaltas aciu labai uz atsakymus (tikiuosi ju bus Cha cha ) P.S.: gal zinote dar kokiu originaliu dovanu, neiprastu…?

Graviruoja "Ibrahimeirmame aukste (reikia juvelyrinese paklausti), Rotundo g-veje budavo “Vilniaus ausakaliai” ir Pylimo g-veje netoli stoties palei gatve buvo juvelyrines dirbtuves, dar VCUP I-ame aukste (bet man isgraviravo ne visai tai ka prasiau). kainos 1 raide apie 60 cnt.

uab “vilpra” kalvarijų g.131 ten man graviravo tel 2767627 p.

Aš irgi balsuoju už Rotundo gatvę TaipTik siūlau nešti graviravimui ne anksčaiu kaip po poros dienų - gali būti, kad graveriui po švenčių dar dreba rankos kaip kokiam parkinsonui Mirkt

O diedas niekada nezirzdavo dėl kokios nors “bezdeluškės”, kurios Lietuvoje parduotuvėse neįmanoma nusipirkti? Nekaltas

tai dziedas kad ne is Lietuvos… Cha cha gal dar prezika valgoma nusipirkti prie to… kaip vyrai mano? Nekaltas

Nū tai ir neverta mėginti jį stebinti mūsuose parduodamasi gerimais LiežuvisTaip pat primygtinai nerekomenduoju tautinių rūbų ir keistų gintarinių “suvenyrų” Šypsena

O šitas devaisas, atleiskit, kaip vartojamas? ApakęsTiesiog vakare, prie žvakių, sukramtomas užgeriant “domu perinjonu”? Baisu

kazkur tai Pylimo g. graviravau 2 taures vestuvems su jaunuju inicialais. Kainavo apie 20 Lt.

degtuku dezuciu pakuote (10 x 10)

nemanau kad tai originali dovana Ne

kas cia per daiktas? Apakęs Cha cha ar kada jis valgomas… pries tai ar po to? Juokiasi

Galbūt vietoj …dirol? ApakęsKaip bebūtų, šiame forume nebe pirmą kartą jaučiuosi beviltiškai atsilikusiu nuo šiuolaikinio gyvenimo loxu Taip

as tai per sventes Vilniuj akropoly ten per viduri kur kioskeliai tokie stovi (ledu, suvenyru ir pan.) maciau tokius stiklinius dalykelius, kur viduj kazkaip lazeriu ar kaip gali tavo snukuti ikelt, bet jis ten tokis naturalus apvalus, ne tokis kaip nuotraukytej. Gal kas atsimenat kaip vadinasi tie daikciukai? arba bent jau ta firma? galvoju gal ir Kaune yra. mano Myliu Vyras kai megejas po uzsienius vazinet tai ideciau jam kada i kelione savo abrozdeli Tūsas

Zhinau kur Siauliuose graviruoja ant tauriu, bet tai neaktualu temos autorei. Manau daugelyje juvelyriniu parduotuviu atliekamos tokios aslaugos. Pasiteirauti tereikia Mirkt

N, sy karta ir as apie tokius čiūdus nieko negirdejau. Galetu autore placiau apibudint, tikrai Taip Girtas gal pasinaudosim kada Flirtas Cha cha

…priklauso -kaip pas ji su jumoro jausmu ir kiek jus artimi…

Labai fainas dalykas Taip, as irgi maciau, bet vat kaip vadinasi, tai nepamenu Drovustik jie gan brangoki, sakyciau Nežinau

jo… tie daikciukai tikrai klasishki, bet jau labai brangus Žliumbia

na jus mane labai suintrigavote…kur akropoly? kiekviena diena lygtai bunu ir nepastebejau netgi… Apakęs o brangoki, tai kiek kainuoja?? daugmaz… Nekaltas ryt eisiu ieskoti Taip

Ta nu kaip koks kioskelis, lyg ir i Ermitazo puse einant.Maciau juos tik viena karta, labai daug zmoniu buvo apgule ten, bet kiek prasibroviau, tai pigiausia, ka pavyko pastebet buvo 190 lt Nekaltas