ORIENTAVIMOSI SPORTAS-lietuvos ateitis

Šypsena ORIENTAVIMOSI SPORTAS-lietuvos ateitis

Tūsas Nezinau kodel,bet lietuvos sportininkai labai prastai pasirodo tarptautineje arenoje Kanda ,kad ir kokia sporto saka jie beatstovautu,kodelBaisu??? Ignoruoju

Mano nuomone lietuva tinkamai atstovauti lietuva gali tik ORIENTACININKAI Cha cha Cha cha Cha cha pastaraisiais metais sio sporto atstovai labai sekmingai atstovauja lietuva,o praitas(02-03)sezonas pats sekmingiausias- PASAULIO JAUNIMO CEMPIONAS,EUROPOS ELITO CIAMPIONAS IR CEMPIJONE ,PASAULIO CEMPIONATE moterys estafetese tapo CEMPIJONEMIS ,vyrai buvo treti.Apakęs
Žvaigždė LIETUVA normalei atstovauja tik ORIENTACININKAI :s

pritariu pritariuTaip

a kas tu tox kad tiek apie OS zinai??pats orientacininku nebusi??

Mirkt

o parasom dar pasiekimuMirkt

ju daug daugLiežuvis

cha geras! ziuriu orientacininkai uzpludo banga kas tiesa tas nemelas lietuviai tikrai gerai pasirodo pasaulio arenoje siame sporte, bet galima speti del to kad ji dar progresuojanti ir tik igauna pagreiti ir vis tiek reikia sutikti kad skandinavai stipresni uz mus varzovai…

Bandziau kazkada pradekt…suplesiau zemelapi, galvojau kad plaucius pamesiu, bet vis del to 5 aplenkiau(niex antra karta bekt neprivers, tie penki luzeria matyt buvo niex negalejo uz mane leciau nubekt…prakeiktos pelkes)

nes lietuvoj dar misku yra like nemazaiŠypsena

na nesakyciau kad lietuviai ****a mala … turbut mazhai domiesi kad nepastebi

tai kur trasa begai?Nekaltas cepkeliu raiste?NekaltasCha cha

gal Jubarke per visa orentacinio sporto suvaziavima KietasKietasKietas

Is kur istraukei, kad orientacininkai tapo pasaulio elito ir t.t.cempionais?Gal kazkur grybauji? Pris si sporta nieko pries neturiu, bet tavo info tikrai neteisinga. Tiesa gal kokiu gaisrininku ar kariskiu cemionai ir taip…:p. Siaip man imponuoja ju organizuotumas

[quote]anko
rase:
Is kur istraukei, kad orientacininkai tapo pasaulio elito ir t.t.cempionais?Gal kazkur grybauji? Pris si sporta nieko pries neturiu, bet tavo info tikrai neteisinga. Tiesa gal kokiu gaisrininku ar kariskiu cemionai ir taip…:p. Siaip man imponuoja ju organizuotumas
[/quote]

siaip SUPER ALKOHOLIKAS tixliai vietu neparase kur kokie pasiekimai,bet pasaulio elito varzybose lietuva tikrai gerai pasirodeTaipGeraiLiežuvis

jo siaip neblogai lietuviam sekasi tarptautiniai arenoi…mano treneriai vieni is ju…

sveiki, na manau OSportas tikrai persektyvus!!!
Tik gal salygos lietuviam prastokos… .ypac su Rinktiniu stovkem uzusieni…vaziavimu i varzybas… aisq babkiu stygius… nu gal ateity bus geriau…

ogogo kiek orientacininku pridygoApakęsGeraiLaimingas
saunumelisŽvaigždėLaimingas

jei taip ir toliau, tuoj galesim rengt bangos orientacininku [ir prijaucianciu;] meetaGeraiLaimingasNekaltas

jo jo jo as as ir noriu noriu!!!
kas pazies jej pazies iki ryt tai
renkames 4val musu kabake…
kas nzno kur tai rasykit 37061321378 bakshis Šypsena
bus ten ir orientacininku ir el. gitara ir siaip linxma Mirkt

Begau jei kam labai idomu tai kazkokiam miske birzu rajone…

tej zinoma kad atejtis kaj auga tokios zwajgzdes kajp as…FlirtasDrovusLaimingasCha cha

o kas cai ta as?
-Asfaltas su grietine (:

Deja praeitis.Oriens tai samapalnas sportas ir dar lietuviai rodo rezultatus,nu sakes,tai kad ju niekas nefinansuoja,o zie da i Svedus laukinius isduria nekada.Lenkiu galva Arturui,Ingai,Rudzinskaitei,blyn vardo zabyl,i vsie vsie vsiemmmmmmm,kas da spardosi,ne tik spardosi a da i laimi.

Slabakas.